Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Jacdiag

C2H5OH

Polecane posty

Jacdiag

bimber.gif

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda samodzielna produkcja bimbru, samogony, księżycówki itd. lub tylko interesuje cię jak taki proces przebiega - to zapraszam do lektury. Na dalszych podstronach, myślę że dość szczegółowo i przystępnie, opisałem całe zagadnienie.

 

Zabrane materiały pochodzą z grupy dyskusyjnej yahoogroups.distillers, internetu, własnych i zaobserwowanych doświadczeń. Czasami są to cytaty w całości przeniesione z oryginałów. Przepraszam z góry autorów za ich wykorzystanie, ale strona ma charakter czysto informacyjny, bez jakichkolwiek znamion komercji. W miarę możliwości będę się starał podawać źródła i adresy pozyskanych informacji. Na specjalnym miejscu muszę umieścić stronę Tonego Acklanda z Nowej Zelandii Home Distillation of Alcohol © encyklopedię wiedzy o domowej produkcji alkoholu etylowego. Na tej to stronie oparłem w głównej mierze to co właśnie czytasz...

 

Pierwsza ważna uwaga !

 

Informacje zawarte na stronie mogą służyć jedynie celom poznawczym. Wprowadzanie ich w czyn jest w Polsce niezgodne z obowiązującym prawem. Patrz... art. 12a ust. 1 z dnia 2 marca 2001 roku o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych (Dz. U. 01.31.353).

Druga ważna uwaga !!!

 

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań praktycznych zapoznaj się z działem Teoria, a w szczególności z akapitami traktującymi o bezpieczeństwie. Niektóre z opisywanych na stronie zagadnień mogą być bowiem szkodliwe lub wręcz niebezpieczne dla zdrowia i życia.

 

 

chyba mnie "namówił" do odnalezienia zapomnianych zabawek ... :medit::viva:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrc69

Zarejestrowałem się w "celach poznawczych" na tym forum i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest ono potężną skarbnicą wiedzy na temat starożytnej metody "palenia" gorzałki.

Zalecam tylko wnikliwe i uważne czytanie, ponieważ metody i sprzęt, z biegiem lat, uległ potężnej ewolucji.

Zalecenie zapoznania się z dziełem "Teoria" to nie jest tylko "gadanie". Wszystkim początkującym to polecam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.