Skocz do zawartości

Nieuczciwi diagności zatrzymani przez policjantów


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wiele do powiedzenia na ten temat miałby użytkownik @vacum - wyproszony dość dawno z tego forum. Potem pojawił się pod nickiem "katalizator" na forum OSDS (też już stamtąd wyleciał). Teraz jako "koziołek matołek" występuje na blogu Dziadka Kłamczuszka, czyli Błażeja Kowalskiego (wyrzuconego z OSDS). Tam go pytajcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 grudnia 2015 @ 08:02

Ja – pod nickiem `vacum` – nadal bez problemu loguję się na forum Norcomu, bez żadnych przerw począwszy od startu tego forum w 2005 roku bodajże… A to, że nic tam nie piszę, to mój wybór, a nie jakaś blokada.

 

Przedstawiamy profil :: vacum

Ostatnia wizyta: Dzisiaj 1:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku vacuma/katalizatora/koziołka matołka to nie była kwestia faktycznego wyrzucenia.

Przeczytałem ostatnio posty podesłane na OSDS przez Psuj'a. On "wyleciał" nieformalnie - na zasadzie takiej, że nikt nie chciał z nim już pisać, A naobrażał praktycznie wszystkich - łącznie z Bogu ducha winną Gee. Jako Bez wycieczek osobistych poproszę - przyp mod jak dla mnie wie, że w tym towarzystwie nie ma czego szukać, co dano mu do zrozumienia. I to chyba silniejszy bodziec niż jakaś techniczna blokada. I o to mi chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie Koledzy,że ten Pan

vacum
katalizator
koziołek matołek

jest jednym z

Nieuczciwi diagności zatrzymani przez policjantów
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!. Tak - sugeruję, że to ta sama osoba.

Zdecydowanie dotyczy to innych "diagnostów" .

Katalizator stracił uprawnienia za wykonanie badania na samym pokwitowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalizator stracił uprawnienia za wykonanie badania na samym pokwitowaniu.
markes30, z tego co wiem to katalizator nie stracił uprawnień i dalej pracuje jako diagnosta. A co najważniejsze ten wątek nie dotyczy sprawy w WSA, a:

"Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy w tej sprawie potwierdził, że dwóch mieszkańców Wrocławia w wieku 46 i 55 lat pracujących na stanowiskach diagnostów samochodowych w okresie od połowy września do października br. przyjmowało korzyści majątkowe za odstąpienie od przeprowadzenia badania technicznego.

...

Jeden z podejrzanych przyznał się do zarzutu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że dwóch mieszkańców Wrocławia w wieku 46 i 55 lat pracujących na stanowiskach diagnostów samochodowych w okresie od połowy września do października br. przyjmowało korzyści majątkowe za odstąpienie od przeprowadzenia badania technicznego.

...

Jeden z podejrzanych przyznał się do zarzutu."

 

dobrze ,że jest wyraźnie zaznaczone ,ze mieszkańcy Wrocławia bo ktoś cały czas nam wciska ,że patologia to tylko na ścianie wschodniej występuje .......... :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dobrze ,że jest wyraźnie zaznaczone ,ze mieszkańcy Wrocławia bo ktoś cały czas nam wciska ,że patologia to tylko na ścianie wschodniej występuje .......... :shock::shock:

Jak widzisz wszędzie nadzór i służby działają tylko na ścianie wschodniej jakoś cisza ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz wszędzie nadzór i służby działają
no właśnie o tym cały czas mówię ,że służby na wschodzie siedzą cicho nie wiadomo z jakiego powodu . Nic nie robią bo chyba myślą ,że jest super ................. :cool::x moim zdaniem same się oszukują

a reszta to wykorzystuje ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bohater" tego wątku oprócz nieprawomocnej jeszcze decyzji o utracie uprawnień na gruncie prawa administracyjnego, jest też w zainteresowaniu organów ścigania w sprawie o charakterze czysto karnej i za to został aresztowany - co zresztą sam opisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

służby na wschodzie siedzą cicho nie wiadomo z jakiego powodu . Nic nie robią bo chyba myślą ,że jest super ................. moim zdaniem same się oszukują

 

Niestety ale muszę potwierdzić, że własnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że mi się bardzo podoba ta dyskusja, tyle, że coś ostatnio siada tempo i za dużo dygresji wtrącacie Panowie... :cool:

 

Nie żałujcie sobie, wyrzućcie wszystko, co tam który ma na wątrobie i spróbujcie z tego wypichcić jakąś sensowną pieczeń. Wtedy ja spróbuję i ocenię jak wyszła.

 

Chcecie czy nie chcecie, jestem jednak od teraz głównym i jedynym na razie kierownikiem zamieszania :P Nie wiadomo kiedy i na którego z Was padnie i zacznę się zajmować jego sprawą... A opinia biegłego znaczy w sądzie dużo :)

 

Żart... nie bójcie się... :lol:

 

Co do reszty spraw... poczytajcie przepisy, poczekajcie na rozwój wypadków, przypatrujcie się temu co będzie się działo we Wrocławiu w najbliższych tygodniach zastanówcie się chwilę, spróbujcie pomyśleć - tak, wiem, że to trudne, ale przynajmniej nie boli... potem będzie nieco łatwiej mówić: - ja wiedziałem, że tak będzie, ja wiedziałem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że mi się bardzo podoba ta dyskusja
każda dyskusja jest ważna ,co mamy mówić ,że jest ślicznie ,cudownie i pięknie jak tak nie jest , więc po co udawać . Wszyscy w koło sie oszukują , robią maślane oczy a system jak brnie w pustkę tak brnie ....................................... :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie przepisy, ... zastanówcie się chwilę, spróbujcie pomyśleć - tak, wiem, że to trudne, ale przynajmniej nie boli...

I tu się mylisz,

właśnie już od czytania naszych przepisów często głowa boli, a gdy się je chce zastosować w praktyce to już nic nie jest proste,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie już od czytania naszych przepisów często głowa boli, a gdy się je chce zastosować w praktyce to już nic nie jest proste,,,

Mnie głowa jakoś nie boli... Napisałem całkiem sporo przyzwoitych definicji czy objaśnień różnych tematów na forach czy blogu - znasz kogoś, kto był zainteresowany dyskusją merytoryczną na temat jakiegoś mojego opracowania? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz kogoś, kto był zainteresowany dyskusją merytoryczną na temat jakiegoś mojego opracowania? ;>

Daj nam szansę się zapoznać z tymi opracowaniami a dyskusja się wywiąże sama. Poprosimy o jakiś link do opracowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.