Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
wojtekkrk

Określenie wyniku badania

Polecane posty

wojtekkrk

Witam,

czy w przypadku badania dodatkowego (bez okresowego) Taxi czy L, okreslamy wynik badania w zaswiadczeniu w pozycji 1-2 czy oba podpunkty skreślamy?

Grzegorz Łódź

Określasz.Przeczytaj objaśnienia do zaświadczenia.

wojtekkrk

dzieki, no własnie tak teraz czytałem te objasnienia, a gdzieś czytałem na forum że skreslam oba, i nie byłem pewny

blakop

A egzamin kiedy masz?

Z jakich materiałów się uczysz? Bo kiedyś faktycznie się skreślało...

Grzegorz Łódź
dzieki,

Proszę bardzo

wojtekkrk

egzamin w srode, generalnie vademecum z Transbudu, i forum. zmyliło mnie to że czytajac posty przewijało mi się że sie skreśla sie oba a wyznacza tylko w przypadku OBT, natomiast teraz czytam objasnienia i jest napisane że zawsze okresla sie wynik badania, z wyłaczenie wykonania czynnosci typu wykonanie tabl. znamionowej... teraz wiem ze skreslało się jakis czas temu. generalnie wszystko sie miesza...

pentagram
generalnie wszystko sie miesza

Czytaj przepisy ze zrozumieniem, w razie wątpliwości zadaj pytanie tutaj na forum - na pewno dostaniesz odpowiedź, która rozwieje wszelkie wątpliwości. VADEMECUM potraktuj z "przymrużeniem oka" :)

wojtekkrk

tzn. vademecum to nic innego jak ustawy żywcem zerznięte, plus pytania testowe i opisowe, generalnie nic poza suchymi ustawami, gdybym o tym wiedział ze to tak wyglada miał bym w kieszeni 100zł więcej :) plus tego jest taki ze wszystkio jest w jednym miejscu

jast

I to VADEMECUM przyda Ci się później w pracy w celu szybkiego poszukania przepisu. :ok

biker100
VADEMECUM przyda Ci się później w pracy w celu szybkiego poszukania przepisu.
byłbym ostrożny z takimi podpowiedziami...

Grzegorz Łódź
miał bym w kieszeni 100zł więcej

Jak zdasz wszystko za pierwszym razem (czego Ci życzę) zwróci Ci się jeszcze więcej :)

danielg539

I to VADEMECUM przyda Ci się później w pracy w celu szybkiego poszukania przepisu

Co najwyżej przez 2-3 miesiące i to pod warunkiem, że teraz ma najnowsze wydanie bo potem to już przepisy staną się nieaktualne :?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.