Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

rafi1979

Tak zwane Paszowozy .

Polecane posty

rafi1979

Panowie czy tak naprawdę beczki do przewozu pasz sypkich potrzebują dozoru jeżeli mają ciśnienie robocze ponad 0,5 bara?

markes30

Tak - TDT zgłasza takie przypadki bezpośrednio do prokuratury.

darkdog

muszą mieć TDT

IVVO
TDT zgłasza takie przypadki bezpośrednio do prokuratury.

Dokładnie - właśnie jakiś młody nawywijał i dzisiaj dzwonili do mnie jak się tłumaczyć - TDT przekazało sprawę do prokuratury a oni na policję - zarzut - potwierdzenie nieprawdy w celu uzyskania korzyści majątkowych

rurek777

a kto ma zarzut ?

IVVO
a kto ma zarzut

Diagnosta. A tak przy okazji SKP jest przy jednej z większych budów w Polsce - powiem tak - ten paszo wóz to pikuś

rafi1979

za chwile dojdzie do sytuacji że w kraju nie będzie miał kto wykonywać badań.

IVVO

Nieoficjalnie wiem, iż namierzono diagnostę przez cepik - któremuś pracownikowi dozoru chciało się wprowadzić do cepa dane pojazdu podlegających dozorowi - które nie wykonały przedłużenia - i pokazało że pojazd ma nowe OBT - a dalej to już wiadomo

aboz

IVVO, jak diagnosta pipa i nie widzi z czego żyje, to lepiej żeby odłożył stemple. No chyba, że "pocztowiec" to mu się należy przymiar.

blakop

Właśnie na blogu Waszego Kolegi po fachu - "dziadka Piotrka" przeczytałem, że niesprawdzenie wymaganego przepisami dozoru na pojazd to zwykły błąd nie mający wpływu na BRD - w tym zdrowie i życie ludzi, a wyłapywanie Diagnostów popełniających takie błędy należy traktować jako napaść na Diagnostów.

Nie wiem - może ktoś jeszcze podziela Jego (dP) stanowisko w tej kwestii?? :razz:

Qnick

Dobra wy tu o dozorach to i ja się spytam.

Co zrobić jak beczka nie ma żadnej tabliczki znamionowej odnośnie ciśnienia roboczego ani pompa która to pompuje jak ustalić jakie jest ciśnienie (pomijając że można zażądać opinii rzeczoznawcy).

adam1501

Powróżyć z fusów.

kowal
Co zrobić jak beczka nie ma żadnej tabliczki znamionowej odnośnie ciśnienia roboczego ani pompa która to pompuje jak ustalić jakie jest ciśnienie (pomijając że można zażądać opinii rzeczoznawcy).

dlaczego nie ma to wiadomo - a niech zwrócą sie do producenta o wydanie nowych :D:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.