Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Demart

Potrzebne O1,O2 i naciski do Ford 77404RM

Polecane posty

Demart

Jak w temacie ciągnik rolniczy. Dane jakie posiadam to G-5001, F1-7500,P1-2226,P2-20kw.

Może ktoś pomoże. Z góry dzięki.

IVVO

Przy 7500 dmc 20kW :shock: - nie możliwe - jego odpowiednikiem jest New Holland 7740 Ford - F.1 7500 G-5800 P.1 4987 P.2- 72kW O.2 22000 O.1 -1500 Jeśli rozmawiamy o tym samym

new.jpg.389f88d95b41ced441af163ea0351137.jpg

duchu

Cos te twoje dane (Demart) chyba sa nie całkiem- mam takie: FORD 77404 RM:

- MW 5001kg;

-DMC 7500 kg;

- przyczepa z ham 27500 kg;

- pss 4976 ccm lub 4987 ccm lub 4060 ccm ;

- MOC 66 kW lub 67 kw lub 69 kW lub 70 kW;

- nacisk przód 32kN;30.6 kN;

- nacisk tył 50kn;51kN;

IVVO

duchu, No i to -to ma jakiś sens - a nie 20kW i P1-2226 przy 7500kg :razz:

Demart

Też mi nie pasowała ta moc dane wrzuciłem takie jak mi kolega podał podobno są takie w DR francuskim. Dzisiaj mam wolne i jutro będę na stacji to zobaczę bo kserujemy wszystkie DR z zagranicy. Dzięki za to co jest zaraz mu zadzwonię.

Rozmawiałem przed chwilą z kolegą i taka pojemność i moc jest w DR francuskim. Widocznie jest błąd. Co teraz zrobić, które dane podać? Katalogu w razie W z danymi nie mamy. Opisać w uwagach i dać P? Wiem że powinno być N.

blakop

A to już musisz zrobić tak, jak na Twoim terenie się robi. No bo w sumie dasz N i co dalej? Czego byś oczekiwał do poprawki tego badania?

Zazwyczaj w przypadku takich oczywistych pomyłek daje się "P" z opisem w uwagach co i dlaczego nie gra oraz jak jest prawidłowo. W większości rejonów stało się to taką świecką tradycją. Ale co kraj to obyczaj...

wojteczek

Rozmawiałem przed chwilą z kolegą i taka pojemność i moc jest w DR francuskim. Widocznie jest błąd. Co teraz zrobić, które dane podać? Katalogu w razie W z danymi nie mamy. Opisać w uwagach i dać P? Wiem że powinno być N.

Opinia rzeczoznawcy.

Demart
A to już musisz zrobić tak, jak na Twoim terenie się robi. No bo w sumie dasz N i co dalej? Czego byś oczekiwał do poprawki tego badania?

Ja tak robiłem że opisywałem i P, ale jak by nie było jest to jakieś ryzyko bo znajdzie się kiedyś jakiś uczony i mogą być problemy. Kolega robił to badanie i na razie się wstrzymał bo nigdy tak nie robił. A co do tego to moim zdaniem powinno być N z ustaleniem prawidłowych danych PC i poprawka.

Nikita_Bennet

a nie spróbował ktoś zadzwonić do new hollanda i zapytać o te dane na podstawie nr ramy?

blakop

A dlaczego WK ma wydać PC na podstawie badania z wynikiem N? :P

michal_k
A dlaczego WK ma wydać PC na podstawie badania z wynikiem N? :P

Żeby później było P :P Dlatego wchodzi w grę jedynie wydanie PC w celu przejazdu na badanie - oczywiście po ustaleniu, że dane od diagnosty są OK i że zapis w zagranicznym DR to na pewno pomyłka (a nie np. wynik zmian konstrukcyjnych).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.