Skocz do zawartości

Egzamin KRAKÓW 3.02.2016 8.30


kamilp173

Rekomendowane odpowiedzi

Dawniej to dawniej. Ale to pytanie padło na egzaminie teraz, co jest żenujące, bo świadczy o niewiedzy egzaminatorów...

No chyba, że naprawdę było podchwytliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie padło na egzaminie teraz, co jest żenujące, bo świadczy o niewiedzy egzaminatorów..

Niestety ale to prawda i min z tego powodu TDT nie publikuje pytań, które już padły na egzaminie i z niechęcią dopuszcza jakiekolwiek odwołania gdyż brak kompetencji egzaminatorów szybko by ujrzał światło dzienne i zrobiła by się afera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na popołudnie troszkę osób zadało tych którzy uzupełniali, całość zdawało 5 osób nie wiem czy ktoś z nich zdał. Mnie zostało tylko część V czyli zagranica, zabrane dowody itp. Mam prośbę skąd się tego uczyć

3 raz mam to niezaliczone i już się troszkę denerwuje, a czas mnie goni:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy ,więc proszę o wyrozumiałość .

Wczoraj w Krakowie po południu opisowe było ciekawie sformułowane :

Na SKP stawił się nowy pojazd zakupiony za granicą Volvo z urządzeniem podlegającym dozorowi (żuraw). Pojazd o dmc 18 ton "z datą pierwszej rejestracji 30,09,2012 .

Jakie dokumenty .czynności wstępne oraz szczegółowy opis pomiaru skuteczności i równomierności działania układu hamulcowego (układ pneumatyczny)

 

Odpowiedź rozpocząłem od wyjaśnienia iż pojazd nowy nie ma daty pierwszej rejestracji ,a zarejestrowany nie jest nowy.

Wynik negatywny(zapewne z powodu dalszej części odpowiedzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SKP stawił się nowy pojazd zakupiony za granicą Volvo z urządzeniem podlegającym dozorowi (żuraw). Pojazd o dmc 18 ton "z datą pierwszej rejestracji 30,09,2012 .

Teraz Koledzy zobaczcie jakie bajki powstają.

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=251223#251223

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=251829#251829

 

Czyli na zasadzie:tak mi sie wydaje,tyle zapamietałem......

A diabeł tkwi w szczegółach.Prosiłem,żeby nie pisać jak się nie jest czegoś pewnym w 100% bo wprowadza to innych w błąd.I zamiast pomóc można zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do treści pytania to nie wydaje mi się ,tylko dokładnie tak brzmiało w co trudno mi było uwierzyć .Czytałem je wielokrotnie i szczegóły zapamiętałem .

Bajkopisarstwo jest mi dalekie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajkopisarstwo jest mi dalekie

To akurat nie tyczyło się Ciebie :)

Jakoś Koledzy co pisali wcześniej nie napisali tego co Ty napisałeś

z datą pierwszej rejestracji 30,09,2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bajkopisarstwo tez jest dalekie.... nikt doswiadczony nie pomyslal ze moze byc podobne pytanie tylko troszke zmodyfikowane za kazdym razem??!! u mnie daty pierwszej rejestracji nie bylo bo inaczej bym ja napisal ,jak rowniez nie pytali jakie dokumenty diagnosta wystawia.Nie oczekiwalem ze mi ktos na to pytanie odpowie tylko chcialem by inni zdajacy mieli przyklad pytania z egzaminu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardo chce mi się wierzyć żeby dokładnie padło to samo pytanie co tydzień wcześniej. Skończył im sie zestaw pytań czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym pytaniu napisałem "jakie dokumenty"-powinno być "jakie dokumenty będą wymagane do przeprowadzenia badania? ;nie chodziło o dokumenty jakie wystawia diagnosta .Jednak moja prośba o wyrozumiałość była zasadna. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mnie zostało tylko część V czyli zagranica, zabrane dowody itp. Mam prośbę skąd się tego uczyć

3 raz mam to niezaliczone i już się troszkę denerwuje, a czas mnie goni:(

 

Też miałem poprawkę z tego, na szczęście 1 raz. A uczyłem się z materiałów, które miałem, forum, google.

Jak coś trapi najlepiej zapytać, zawsze ktoś coś doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będe drugi raz na poprawce z tego poprzednio miałem adr + zabytki teraz już tylko to. Wydaje sie niby proste ale jak widac nie do końca tak jest, też przeglądam forum itp. Moze ktoś pamięta jakie miał pytania z tego działu, rysunek z zwisem, ciągnik z zmianą miejsc, co ma być obowiązkowo na stacji może ktoś pamięta więcej pytań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś o zwalniaczu, dwie odpowiedzi z usterką drobną, jedna istotna-poprawna.

Dwa pytania miałem na całą stronę... Trzeba wykluczyć co nie pasuje i zaznaczać poprawne odpowiedzi ;) tyle doradzić mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś o zwalniaczu, dwie odpowiedzi z usterką drobną, jedna istotna-poprawna.

Dwa pytania miałem na całą stronę... Trzeba wykluczyć co nie pasuje i zaznaczać poprawne odpowiedzi ;) tyle doradzić mogę.

 

Dzięki trzeba walczyć dalej;) poinformuje o wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.