Skocz do zawartości

egzamin praktyczny w Warszawie


lakor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Grzegorz Łódź

    15

  • michal_k

    11

  • stefan8630

    11

  • blakop

    10

wiem że nie powinienem być zaskoczony....

 

 

to naturalne,że się szuka "ułatwień"

 

co nie zmienia faktu,że dość mocno się naumiewam

 

i dużo rozmawiam z zaprzyjaznionymi Diagnostami

 

 

a to spora dawka wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzaj uważnie vin pojazdu,bywają pozajączkowane,dużą uwagę zwróć na wypełnianie zaświadczen o przeprowadzonym bt pojazdu...a i najwa zniejsze to wygrać ze stresem,powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Gratulacje kolego. No to teraz pochwal się co tam dostałeś i jak to wygląda w Warszawie, na pewno komus się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie... Ale oprócz tego że "jest fajnie" i forum "jest fajne" niewiele napisałeś Kolego...

 

Może choć parę słów o tym jak DOKŁADNIE brzmiało pytanie, jak odpowiedziałeś etc? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, mam niedługo egzamin praktyczny w Warszawie i nie jestem pewny czy przy badaniu pojadu ADR jest wymagane sprawdzenie swiadectwa dopuszcenia? te z czerwonym paskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymaganie świadectwa " z czerwonym paskiem" jest największym błędem. Skutkuje od razu zakończeniem egzaminu z wynikiem negatywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo powiedzenie

" z czerwonym paskiem"

może spowodować zakończenie egzaminu

z wynikiem negatywnym.
:)

Jakoś Panowie egzaminatorzy są "uczuleni"na to słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to czyli nie trzeba, ok dzieki

 

[ Dodano: 26-05-2016, 20:47 ]

Witam, wczoraj bylem na egzaminie praktycznym w Warszawie, wylosowalem lanosa z gazem i zdalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

witam. 21.12.2016 zdałem praktyczny w Wawie za 1 podejściem.auta to volvo cysterna adr , lanos lpg + hak , bus100. na 17 osób 5 oblało , z czego najwięcej na lanosie.na egzaminie losuje się zadanie główne i opowiada na temat przy aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, dziś zdałem egzamin praktyczny w Warszawie za pierwszym. Zemną 2 kolegów z kursu również zdało za pierwszym.

Egzaminatorzy są w porządku wymagają podstawowej wiedzy z zakresu badań, ja miałem sprawdzenie instalacji LPG detektorem gaz, a dokładniej opowiedzieć jak to zrobię.

Na 20 osób chyba 4 oblały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zdawałem 25 i się udało dostałem badanie dodatkowe ABS I zwalniacza w autobusie "100" rzeczywiście komisja "objawiła ludzkie oblicze" i do momentu kiedy wychodziłem było 3" uwalonych " i to głównie na LPG i ADR :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawalem 25.01 udalo sie zdac za pierwszym razem ale trzeba pamietac ze na egzamin praktyczny tez sie trzeba przygotowac bo egzaminatorzy zadaja duzo pytań !!! ja trafilem na pytanie "opisac opone w bus 100" - nosnosc, predkosc, homologacja, cisnienie max, rozmiar, czy spelnia wymagania w bus100 itd dodatkowo pytali jakie uszkodzenia sa dopuszczalne 156/150 np co oznacza do jakich urzadzen zamontowanych w autobusie musimy znac rozmiar opony, czy moze byc nacinana? bierznikowana? zdawalem w drugiej grupie przedemna 6 osob pod rzad nie zdalo. Kilka osob zaskoczyli pytaniem jak sprawdzamy szczelnosc gazu po "nowemu" pojazdy standardowo ADR, Lanos z LPG, BUS 100. A i jeszcze warto pamietac bo kilka osob tez oblalo przez to ze w Lanosie probowali zrobic dodatkowe badanie (hak, Vat-1) a lanos nie ma waznego badania okresowego.. jak cos jeszcze powiedziec o egzaminie pytac na PW spedzilem tam prawie 4 godziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze warto pamietac bo kilka osob tez oblalo przez to ze w Lanosie probowali zrobic dodatkowe badanie (hak, Vat-1) a lanos nie ma waznego badania okresowego..

 

Możesz rozwinąć? Brak badania okresowego nie jest przeszkodą do wykonania badania dodatkowego VAT i HAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy. Mogę się domyślać, że kolega suchy_86, się pomylił i chodziło mu o nieważny protokół/decyzję TDT na zbiornik LPG bo

Lanos z LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten lanos to już od dłuższego czasu jest bez okresowego . Zarej jako ciężarowy ale ma wyjętą kratkę i 4 miejsca . nie spełnia warunków VAt . papiery od LPG były legalne i ważne . w mojej grupie był zdający , który zapytany o badanie VAT w lanosie stanął jak wryty i nie umiał wypowiedzieć słowa , próbował podejść do tematu a wystarczyła krótka odpowiedź - nie spełnia warunku 1 rzędu siedzeń , brak przegrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie spełnia warunki na ciężarowy już. A co dopiero o innych warunkach dodatkowych mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze warto pamietac bo kilka osob tez oblalo przez to ze w Lanosie probowali zrobic dodatkowe badanie (hak, Vat-1) a lanos nie ma waznego badania okresowego..

 

Możesz rozwinąć? Brak badania okresowego nie jest przeszkodą do wykonania badania dodatkowego VAT i HAK.

 

mozesz zrobic badanie dodatkowe np. HAK gdy auto ma niewazne badanie okresowe ??? chyba nie bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe badanie nie wpływa na termin badania , więc nawet jeżeli okresowe jest nie ważne ,to nie ma to znaczenia bo w rubryce termin badania i tak pojawi się XXXXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zrobic badanie dodatkowe np. HAK gdy auto ma niewazne badanie okresowe ???

 

Oczywiście że możesz. To nie ma nic wspólnego ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.