Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

norbert94

opisówka Poznań 6.07.2016 z tego co pamiętam

Polecane posty

norbert94

Opisz sposób badania świateł w samochodzie osobowym wyposażonym 4 światła drogowe i 2 mijania . 2 światła drogowe znajdują się razem ze światłami mijania i 2 drogowe w osobnych lmpach. Jak przygotujesz pojazd do badania świateł i jak sprawdzisz przystosowanie reflektorów do ruchu lewostronnego

slawek78

Pytanie. czy pisałeś coś o obciążeniu pojazdu podczas badania oświetlenia.

Nie mogę znaleźć nic na ten temat. Jak w przypadku hałasu piszą że pojazd ma być nie obciążony tak przy światłach nic.

A co pisałeś o sprawdzeniu reflektora do ruchu lewostronnego?

adamblonsky

Przy badaniu świateł auta sie nie obciąża, korektor ustawiamy na zero jeśli takowy występuje

norbert94

o obciążeniu nic nie pisałem natomiast wspomniałem ze pojazd musi znajdowac sie na odpowiednim stanowisku pomiarowym a co do reflektora napisałem ze strzałka w lewo oznacze reflektor do ruchu prawostronnego

Mecher
...strzałka w lewo oznacze reflektor do ruchu prawostronnego

Strzałka dwustronna lub bez strzałki. Pod oznaczeniem kodowym reflektora (np.HCR)

Przed pomiarem sprawdzić i ewentualnie wyregulować ciśnienie w oponach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.