Skocz do zawartości

Egzamin 7.09 Kraków


bartek5555

Rekomendowane odpowiedzi

byłem na autobusach,

 

1. dotyczyło mocy minimalnej dla BUS 100 odp oczywiście nie mniej niż 11kw/t

2. dotyczyło wycinka z badania autobusu na 100, były różne podpunkty zaznaczone typu abs ,zwalniacz itd i trzeba było zinterpretować wycinek do odpowiedzi

3. dotyczyło pasów w bus 100 ale to bez problemu regułka z Dz.u

4. dotyczyło siedzeń w busie szkolnym też regułka z Dz.u pasowała

5. dotyczyło ......... nie pamietam , jak przypomne sobie to dam znać

 

Opisówka dotyczyła badania cieżarówki -gruszki na beton ale co i jak to nie dopytywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z wczoraj (OPISÓWKA) z egzaminu w Krakowie 13:30

 

Na badanie okresowe na SKP przyjeżdża samochód ciężarowy do przewozu betonu. Pierwsza rejestracja samochodu to 01,05,2004. Ma zamontowany urządzenie podciśnieniowe. (pompo-gruszka)

 

1)Napisz jakie dokumenty (zaświadczenie ) wymagane do przeglądu ?

2)Napisz jaki rodzaj i zakres badanie wykonasz (opisz szczegółowo zakres badanie) ?

3)Jakie dokumenty (zaświadczenie) wystawiasz po zakończeniu badanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu pytanie, jak mu żona dala albo nie to taki humor - a tak na poważnie to trzeba się uczyć i pojąć tą wiedzę, testy abc to tylko przystawiają kalke z odpowiedziami i tyle albo zdane albo nie, tylko na opisowce mogą coś interpretować, a tak jak sami mówią na początku każdego egzaminu, pisac swoimi słowami oraz wyczerpująco odpowiedzieć na pytanie. Przez 5 egzaminów nie spotkałem się żeby humor miał wpływ na zdawalność wręcz odwrotnie nawet mocno zirytowani trzymali nerwy na wodzy i podchodzili do tematu profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
byłem na autobusach,

 

1. dotyczyło mocy minimalnej dla BUS 100 odp oczywiście nie mniej niż 11kw/t

2. dotyczyło wycinka z badania autobusu na 100, były różne podpunkty zaznaczone typu abs ,zwalniacz itd i trzeba było zinterpretować wycinek do odpowiedzi

3. dotyczyło pasów w bus 100 ale to bez problemu regułka z Dz.u

4. dotyczyło siedzeń w busie szkolnym też regułka z Dz.u pasowała

5. dotyczyło ......... nie pamietam , jak przypomne sobie to dam znać

 

Opisówka dotyczyła badania cieżarówki -gruszki na beton ale co i jak to nie dopytywałem

 

 

 

A czy ktoś może pamięta mniej więcej o co chodziło w tym wycinku? Miałam podobne pytanie na egzaminie, był wycinek kilka danych, nie pamiętam dokładnie, ale w odpowiedziach bodajże było coś - jeżeli opony mają zatarty wskaźnik zużycia... Hmmm pytanie było coś dziwne i mnie zamotalo więc strzelalam i pewnie źle strzelalam bo trafiła się poprawka, może komuś się coś przypomni albo będzie kojarzył o co tam.chodziło i jaka była.poprawna odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.