Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny Krakow 08.09.2016


mata04rally

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj bylem na mysliwskiej 55 egzamin praktyczny duza zdawalnosc ja bylem 11 do mojego momentu zdalo 9 osob nie bylo dziadka moze dlatego dobrze sie zdawalo ja mialem swiatla i wszystko z tym zawiazane zdane teraz piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ja byłem przed ostatni :) z 31 zdających zdało 25 osób wiec poszło całkiem oki :)

pytania nie były takie złe - najczesciej na temat gazu - sprawdzenie oraz nazwac poszczególne czesci jak i papiery , oraz sprawdzenie świateł oraz światłosci jak i odchyłki , autobus sprawdzenie na 100km a takze sprawdzic zawieszenie i nazwac poszczególne elementy , nastepnie spradzenie przepuszczalnosci szyb oraz pokazac normy nanich a ijeszcze było pytanie na temat wnetrza auta zagłówki pasy pedały kierownica itd ,ADR to pytali o FL ten złom co tam jest nie wymaga ABSu ani zwalniacza ale trzeba powiedziec o tym bo pytaja której klasy a takze o instalacji oraz wyłacznik prądu i tacho ,papiery na zbiornik trzeba takze pokazac która data jest posrednia i okresówka na tabliczce na zbiorniku Chyba wszystko co pamietam Mam nadzieje ze cos pomogłem moze ktoś jeszcze cos napisze :D Sorki za błędy i powodzenia Głowa do góry !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 16, zdawalność naprawdę niezła. Miałem autobus na 100, dodatkowe badanie pod kątem tacho i ogranicznika prędkości. Normalnie obkute towarzystwo, bo takiej zdawalność jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w Krakowie 08,09. Tak jak koledzy mówia zdawalność dość spora.

Ja miałem sprawdzić autobus tempo 100 pod względem ABS i zwalniacza.

Egzaminator dopytywał czy wymagany ABS w tym autobusie, jak sprawdze, że sprawny.

Oraz czy ten autobus musi posiadc zwalniacz, dlaczego itd.

Co do sprawdzenia ABS to powiedziałem ,że pierwsza czynnoscia bedzie sprawdzenie czy gasnie kontrolka. Nastepnie zaprosił mnie do kanału :D Pokazałem mu wszystkie czujniki, podotykałme kabli.

Powiedziałem ze jest ok. Nastepnie kazał mi sprawdzić czy jest zwalnniacz i go pokazac.

Zdałem !

Z pytan jakie sie jeszcze pojawiały przypomina i sie obliczenie wskaznika skutecznosci hamowania - niestety jeden z kolegów na tym sie wyłożył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.