Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

olkazam33344

Czy na egzaminie można mieć ze sobą kalkulator?

Polecane posty

olkazam33344

Sądzę że byłby ułatwieniem w obliczaniu np. wskaźnika hamowania. Można mieć ze sobą kalkulator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprock

Można.

Kalkulator można, ale nie ze ściągami fona. :hihi:

Nie słyszałem, aby zabraniali korzystania z kalkulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecher

Na teoretycznym co chcesz obliczać ?

Nie zauważyłem jeszcze pytania do którego byłyby potrzebne jakieś obliczenia.

 

A przed praktycznym zawsze możesz zapytać egzaminatorów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź

6. Podczas części teoretycznej (pisemnej) egzaminu kwalifikacyjnego komisja egzaminacyjna udostępnia uczestnikom

egzaminu do wglądu dzienniki ustaw zawierające akty normatywne dotyczące tematyki egzaminu – po jednym komplecie

dla każdej osoby uczestniczącej w egzaminie.

 

§ 8. 1. Podczas egzaminu kwalifikacyjnego nie dopuszcza się do korzystania z pomocy innych osób, urządzeń elektronicznych

i środków łączności elektronicznej, posługiwania się materiałami pomocniczymi innymi niż określone w § 6 ust. 6

oraz pomagania innym uczestnikom egzaminu lub w inny sposób zakłócania przebiegu egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprock

No to stosunek mocy do masy trza będzie w pamięci. :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huti

Na egzaminie zapytałem czy mogę wyjąć kalkulator, właśnie aby policzyć stosunek mocy do masy (nie chciałem się przypadkowo pomylić ze stresu), pozwolono mi bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź
pozwolono mi bez żadnego problemu

Podobnie jak w naszym zawodzie- czepiasz się pan...na innej SKP nie robili problemów :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolololo

W Warszawie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_wojtek_k

Potwierdzam, wczoraj w Warszawie bez problemu można było korzystać z kalkulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.