Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Młody94

Opisówka 9.11.2016r. Poznań 13:30

Polecane posty

Młody94

Cześć,

Pytanie brzmiało mniej więcej: Czym sprawdzisz zgodność (lub nie) osi symetrii pojazdu z osią geometryczną toru jazdy autobusu M2. Podaj definicję geometrycznej osi. Jakie czynności wstępne przed pomiarem.

Wypisałem czynności z dodatkowego badania po wypadku, do tego z głowy definicję geometrycznej osi.

Pisałem to i ADR, zdałem :)

Pozdrawiam :D

Radoslaw

Witam czy moze zna ktos jakie byly tematy opisówek dzisiaj w Krakowie.?

Mecher

Takie same, jak w tym samym dniu, w Poznaniu, Warszawie i gdzie tam jeszcze tego dnia były ;)

Czyli o 13.30 - jak w pierwszym poście.

Takie samo pytanie, już dziś zadałeś w innym temacie (jak dobrze pamiętam).

piter1973

hej. zdawałem o 8.00 w wawie. opisówka dotyczyła ciągnika siodłowego z naczepą do przewozu mater sypkich. podano ciśnienie robocze 2 mpa a max 3 mpa. podaj dokumenty potrzebne do badania , opisać szczegółowo przebieg badanie i jakie dokumenty wystawisz po badaniu. zdałem cały teoretyczny...

lukasz7871

Ta sama opisówka była w Krk w październiku, odnośnie autobusu M2, wszystko fajnie, ale definicja była własnymi słowami i mało kto u nas zdał. A odnośnie tego ciągnika to napisz jak możesz co napisałeś :).

piter1973

ciągnik siodłowy i naczepa . jakie dokumenty potrzebne przed badaniem ? dowó rej ciągnika , dowód rej naczepy i decyzja tdt na zbiornik naczepy ( silos ). Podaj szczegółowo przebieg badania - otworzyłem rozporządzenie 776 i przepisywałem punkt po punkcie czynności badania okresowego . każdy punkt rozrzeszałem krótkim opisem , np identyfikacja pojazdu - sprawdzenie nr vin , legalizacji tablic , nalepka na szybie . spr cisnienia w ogumienu itd . Jakie dokumenty wystawisz po badaniu ? zaświadczenie z wyn pozytywnym dla naczepy , zaświadczenie pozytyw dla ciagnika , wpisy do rejestru , wpisy do dowodów rej , opłata na cepik 2x 1 pln , opłata za badania zgodnie z cennikiem .na sam koniec napisałem ,że szczegółowy opis każdej czynności badania jest w rozp 776 z dnia 15 czerwca 2012 r. dla mnie osobiście to prościzna była.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.