Skocz do zawartości

Warunki techniczne - tekst jednolity Dz. U. 2016, poz. 2022


Grzegorz Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Obwieszczenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 27 października 2016 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

 

Dz.u. poz. 2022 z 2016r.

 

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2016/2022/1

 

PRZYPIS MODERATORA: Obowiązuje od dnia 16.12.2016r. i już planowana jest zmiana od dnia 01.01.2017r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z wyszukiwaniem po słowach kluczowych w podanym przez Ciebie Dz.U.
- no bo wpierwej mus go pobrać i zapisać, a nie tylko otworzyć bo wtedy wyszukiwajka nie chodzi. Za ścianą jest zapisany na oesdeesowskich stronach i wyszukiwajka poprawnie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo wpierwej mus go pobrać i zapisać, a nie tylko otworzyć bo wtedy wyszukiwajka nie chodzi

Tak zrobiłem i ten z norcomu nie wyszukuje a w tym z OSDSu wyszukiwarka działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ctrl + F

działa na otwartym ze strony

Głupi jestem ,nie wiem o co chodzi ale żeby szukajka poprawnie działała trzeba zapisać na dysku , bo inaczej to po wpisaniu słowa np. pojazd ,głupoty wyszukuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klikasz na link Grzegorza

2. Otwiera Ci się strona tytułowa

3. Klikasz na tej stronie ikonkę PDF

4. W lewym dolnym ekranu coś Ci się z tym dzieje/robi

5. To się samo zapisze pewnie gdzieś domyślnie ale...

6. Klikasz na ten prostokącik w lewym dolnym rogu, żeby się otworzyło jak się samo nie otwiera

7. Ufff wyświetliło tekst na cały ekran

8. Razem wciskach skrót Jacka i w prawym górnym rogu ekranu powinno wyskoczyć okienko szukajki

9. Wklikaj w to okienko na przykład słowo VIN i wyświetli ile razy użyto tego wyrazu

10. Enterem pociskaj albo kursorkami góra/dół w okienku szukajki a system będzie znaleziony zwrot na niebiesko pokazywał

11. Dwa przykłady poniżej:

- pierwszy to szukajka Jacka

- drugi to z zapisanego pliku (wiadomo; mój komputer [Enter/Klik] i tak dalej...)

12.

Nie rób siary , [...]

13. :evil:

 

A wszystko po to by się przy światecznych porządkach za bardzo nie nudziło.

:piwo

Szukajka.thumb.gif.61b5b56edd487e648a51062ee34f92cc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest oficjalnie urzędowe, a drugie to hobby forumowe.

Dzięki uprzejmości wiadomo kogo, któren ten no... się wziął i nam to wszystko ładnie do kupy poskładał jeszcze przed wersją rządową.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się kolegom dotrzeć do tresci pkt. 3.5; 3.6; 3.8 dyrektywy PEiR 2007/46/WE.

Załącznik II to Definicje kategorii i typów pojazdów. Częsć A zaczyna się od tabelek, a dalej jest pkt. 4.1 . Gdzie jest tresć 3.5 3.6 3.8 ???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; wertowałem ostatnio temat zmian po1,01,17 i jak widać poza zmianami WT w interesującym nas temacie nic się nie zmienia.Chyba że jestem w błędzie,to proszę mnie oświecić.A co z proponowanymi zmianami w opłatach ,dokumentacją fotograficzną i badaniem na wyznaczonych stacjach TDT pojazdów które maja nieważne BT powyżej miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wertowałem ostatnio temat zmian po1,01,17 i jak widać poza zmianami WT w interesującym nas temacie nic się nie zmienia

 

Ciekawe ilu diagnostów w kraju prezentuje jeszcze podobne zorientowanie w temacie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.