Skocz do zawartości

Lublin opisowka 13:30


marekradom

Rekomendowane odpowiedzi

Na badanie dodatkowe przyjeżdża autobus m3 100km/h jakie usterki uzna sie za zaniedowalajace podczas badania dodatkowego . Ja poległem wypisałem tylko same usterki.. trzeba było pisać cała identyfikacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było pisać cała identyfikacje

Przepraszam za sarkazm, a można pół?

 

Napisz konkretnie jak brzmiało pytanie, a następnie jakiej dokładnie odpowiedzi udzieliłeś, wówczas możemy podyskutować. A tak, to na pocztę wpada żółte seicento, jaki wynik w rejestrze i dlaczego P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypisałem tylko same usterki.

Za dużo ich aby Kolega zdążył je wszystkie wypisać.

Nie jestem prorokiem, ale coś mi się wydaje ( wręcz jestem pewny),że zapomniało się wypisać usterki z tego czerwonego (a jest ich trochę)

 

"13) autobusu, którego dopuszczalna prędkość na autostradzie i drodze ekspresowej wynosi 100 km/h, co do zgodności

z dodatkowymi warunkami technicznymi – obejmuje sprawdzenie i ocenę spełnienia warunków technicznych, w sposób

określony w pkt 0, 9.1–9.5 i 9.7–9.9 działu I załącznika nr 1 do rozporządzenia oraz w pkt 8 działu I załącznika

nr 2 do rozporządzenia;"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niech ktoś napisze jak miała wyglądać prawidłowa odpowiedź do tego pytania, ja opisałem warunki dodatkowe z 776 oraz odnośnie autobusu z 305 i nie zdałem /;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś napisze jak miała wyglądać prawidłowa odpowiedź do tego pytania

Jak będziecie pisać konkretne pytania i podawać swoje konkretne odpowiedzi to można podyskutować. W przeciwnym razie dyskusja akademicka o wszystkim i o niczym. Zrozumcie wreszcie, że nasz zawód to nie elaboraty humanistyczne, a konkretna wiedza na konkretne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmiało: Opisz przebieg badania dodatkowego Autobusu klasy III kategorii M3 na 100. Podaj kryteria uznania stanu technicznego za niezadawalający. Może pytanie nie brzmiało dokładnie tak jak napisałem ale myślę że każdy zrozumie sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz przebieg badania dodatkowego Autobusu klasy III kategorii M3 na 100. Podaj kryteria uznania stanu technicznego za niezadawalający
i nie zdałem /;

Czyli Twoja odpowiedź na to pytanie jak dokładnie wyglądała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem ,że za usterki niezadawalające podczas badania dodatkowego autobusu 100km/h uznam i zacząłem wymieniać

-Brak dokumentacji na zwalniacz

-Brak dokumentacji potwierdzającej spełnienie wymagan abs

-siedzenia nie odpowiadja wymagania przepisów rozporządzenia o warunkach technicznych

-Opony brak oznaczen homologacyjnych ze zgodnoscia regulaminu nr 54 ekg onz

wypisałem te wsztskie usterki co są w usterkach dodatkowych i nie zdałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za usterki niezadawalające podczas badania dodatkowego autobusu 100km/h uznam i zacząłem wymieniać

Czyli przepisywać w ciemno punkty z tabelki, a warunki techniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowie sie ktos kto zaliczył opisowke i napisze jak miało to wyglądać ,bo jak widzę każdy kto zda to juz tu nawet nie zagląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,bo jak widzę każdy kto zda to juz tu nawet nie zagląda

A już myślałem, że tylko ja tak widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miałem to pytanie i zaliczyłem!! dla przypału wypisałem jak wygląda badanie okresowe później jak w temacie jak wygląda badanie okresowe dla autobusu na 100 i zacząłem wypisywać wszystko z tabeli z załącznika 1 i załącznika 2 podszedł do mnie egzaminator i zadał pytanie PO CO TO PAN PRZEPISUJE??

wiec przestałem zrzynać wszystko z tabel i wypisałem jakie kryteria uznałem za niezadowalające i tyle wiec trzeba sie tylko skopić

wiec dziennik 776

$1. badanie techniczne

$ 2.1. zakres okresowego badania

$3.1. 13)dodatkowe dla autobusu na 100 tam są podpunkty jeśli chodzi o załączniki i numery z tabel czyli

dział I załącznik I pkt 0, 9.1-9.5, 9.7-9.9 i dział I załącznik II pkt 8

później wypisac jakie wady maja wpływ na negatyw również tabelka

 

kolega który zaliczył opisowe nie napisał jak wygląda badanie okresowe tylko odrazu napisał jak wygląda dodatkowe i wymienił wady nie przepisywał nic z tabel i też zaliczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez napisałem jak wygląda dodatkowe i wszystkie wady i nie zdałem .. Kolego a gdzie zdawałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie czegoś nie napisałeś albo nie przepisałeś słowo w słowo bo to ważne!!!!

NIC swoimi słowami nie możemy pisać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.