Skocz do zawartości

bus na 100 pytanie podchwytliwe??


JaroAnt966

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego miałoby przeszkadzać? Jak ktoś pyta o kurs euro i wiem, że są tu tacy co odpowiedź znają, ale i tak nie odpowiedzą wprost to jest to irytujące i tyle. Niezależnie od tego, czy kwestia kursu walut leży w kręgu moich zainteresowań czy nie.

 

Brak mojej wiedzy w tej kwestii nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak to w koncu jest z tym przedziałem do 10t niech ktoś to opisz przyda sie to nie tylko Mi :evil:

 

Wg mnie, na podstawie Art. 3 - Dz.U. 92 z 2004, poz 884; sprawa wygląda następująco:

 

PKS > 10 t. nie potrzebuje ogranicznika kiedy jest zarejestrowany przed 01.01.1988 r.

10 t. > PKS > 5 t. nie potrzebuje ogranicznika kiedy jest zarejestrowany przed 01.10.2001 r. (z zastrzeżeniem, że pojazdy zarejestrowane w okresie od 01.10.2001 - 01.01.2005 mogą nie posiadać ogranicznika do 01.01.2006. Termin ten minął więc jest nieistotny). Każdy inny w tej kategorii od 01.01.2007 musi posiadać ogranicznik.

5 t. > PKS od 01.01.2008 r. musi posiadać ogranicznik.

 

Natomiast stwierdzenie pana Inspektora, zapewne dotyczyło zapytania na PKSa do 5 t.

 

Pytanie cytowane przez Ciebie w pierwszym poście pochodzi zapewne z przed zmiany warunków technicznych (Dz.U. 858 z 2016) i wówczas prawidłową odpowiedzią była "b". Po zmianie jest to odpowiedź "a".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz sami zobaczcie co sie stało z całym tematem jeden drugiemu wypomina masakra ludziska my jesteśmy sobie potrzebni nie bądźcie NARCYZAMI wystarczyło aby osoba która to swietnie wyjasniła zabrała głos opisała to na pierwszej stronie i była by malina nie tylko dla mnie ale i dla innych setek obecnych jak i przyszłych diagnostów

 

A czy np. dokładnie zapoznałeś się z tematem Ograniczniki prędkości - 1 stycznia 2008 ????? , zawierającym ponad 300 postów, bo chyba za jednym razem to nawet ciężko przeczytać

 

i nie lepiej by było zrobić temat który by posiadał 1 stronę i sensowna odpowiedz a nie 300 stron bzdur które i tak jedna osoba na koniec podsumowała i zdefiniowała tak aby każdy z nas zrozumiał mam nadzieje ze medorator pousuwa z tego tematu niepotrzebne posty i zrobi z niego to co trzeba mozna nawet zmienić temat na ograniczniki prędkości na 2017 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe! To zaledwie dwie stronki mikre. A jak tak dobrze do tematu się przysiądzie to i z 50 idzie naklikać, chocby problem "treści niemającej zastosowania" rozwikłać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło aby osoba która to swietnie wyjasniła zabrała głos opisała to na pierwszej stronie i była by malina

Paprock ładnie wyjaśnił to nawet nie podziękowałeś a od tego są punkty pomógł lub piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za objasnienie tematu napewno sie przyda nie tylko mi ale i innym starym jak i nowym diagnostom wielkie dzieki za wypowiedzi i podpowiedzi

Egzamin teoretyczny za mna teraz praktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.