Skocz do zawartości

Zmiana Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym i innych ustaw.


Grzegorz Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Grzegorz Łódź

    17

  • Paprock

    14

  • aboz

    10

  • rewers

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja, dzięki MC i ich "polityce certyfikacji", prawdopodobnie będę od 13 listopada robił BT tylko w trybie awaryjnym, bo "państwo urzędnicy" mają w d.pie zasady, które sami sobie ustalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas kontroli tdt 02-11-2017, zapytałem, czy jak już przejmą nadzór nad skp to wyegzekwują niespełnianie wymagań, czy niepoprawne (rażąco) przeprowadzanie badań, odp. była krótka - tylko na to czekamy, zamkniemy bez skrupułów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, dzięki MC i ich "polityce certyfikacji", prawdopodobnie będę od 13 listopada robił BT tylko w trybie awaryjnym, bo "państwo urzędnicy" mają w d.pie zasady, które sami sobie ustalili.

 

Jak będzie opublikowane Dz.U o zmiany w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzaniu badań technicznych pojazdów itd :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem informację z WK, że do jutra tj. 10.11.2017r. do godz. 15.00 można przekazywać informacje o badaniach w starym systemie CEPIK 1.0. Po 15.00 10.11.2017r. do 13.11.2017r. jeśli ktoś będzie chciał wykonywać badania to będzie je mógł robić w nowym systemie w trybie awaryjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 15:00! Tak podają pisma z MC

 

Ze względu na złożoność procesu produkcyjnego wdrażania systemu Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Wykonawcą systemu — Centralnym Ośrodkiem Informatyki opracowało harmonogram wdrożenia, uwzględniający szczegółowe zadania niezbędne do wykonania w zakresie uruchomienia CEPiK 2.0. Informuję, że zgodnie z przedmiotowym harmonogramem wyłączenie dostępu do obecnego systemu informatycznego CEPiK 1.0 (w zakresie centralnej ewidencji pojazdów) nastąpi w dniu 10 listopada 2017 r. o godz. 15:00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker100, Paprock, nie wiem czy wiecie, ale jest taki burdel, że zaraz te pisma stracą na aktualności o czym informował Norbert po spotkaniu w MC. Na dzień dzisiejszy, nieoficjalna wersja jest 10.11 do godz. 14-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pełną tego świadomość. Tylko poproszę wskazać czas i źródło tej nieoficjalnej informacji, tak tylko dla jasności sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info na forum zostało zapodane dzień wcześniej niż są datowane pisma. A jeszcze dzień wsześniej była mowa, że to będzie godzina 16:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę kamyczek...

Automatyczne nowinki www w programie Patronat głoszą:

"UWAGA! WYSYŁAMY OSTATNIĄ PACZKĘ DO CEP I w dniu 10.XI. przed godziną 13-tą.

 

Po tej godzinie pracujemy normalnie na wersji dotychczasowej. Badania te będzie można wysłać później nową wersją programu po 13-tym. "

 

Namieszałem?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namieszałem?????
To pokazuje jaki jest burdel i uświadamia, że będzie jeszcze większy. Jeszcze miesiąc temu łudziłem się, że to wszystko będzie działać poprawnie i SKP, które mają w rzyci wszystkie certyfikaty po prostu wypadną z rynku. Głupi byłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Idealista.

Ja też tak myślałem. Ale to Polska właśnie. Pogrożą paluszkiem i pozwolą "w drodze wyjątku".

Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - wygenerowanie paczek to jedno a ich wysyłka przez stronę to drugie.

 

Moim zdaniem powinniście zrobić sobie paczkę już poprzedniego dnia (czwartek, na zamknięcie SKP), a kolejną, ostatnią - do 14:00 w piątek.

Kto chce niech ryzykuje i wysyła ją nawet i o 15:50 - w najgorszej możliwej sytuacji przeklepie później te niewysłane BTP do CEP-a 2, ale nie paczką, tylko badanie po badaniu, korzystając z wysyłki w trybie awaryjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - jak zrozumiałem - do 14.00 w piątek wysyłamy paczkę.

Po 14.00 (w piątek) robimy badania NORMALNIE, natomiast wysyłamy je

13.11.2017r., w trybie awaryjnym - dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.