Skocz do zawartości

Niezgodności w CEP


rewers

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie zgłaszajmy pierdół do cepiku ! I tak tego nikt nie przyjmie. Wyraźnie na stronie cepik podane jest co musimy ewentualnie zgłosić. To sporadyczne przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podejrzewam, że te zgłoszone niezgodności będa baaardzo długo "rozpatrywane". I nawet praca 24 godziny na dobę im w tym nie pomoże.

 

Ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś nie wykrakał, choć tak wyjdzie łatwiej i szybciej, niż kontrolować i porównywać tysiące zgłoszeń niezgodności. Ich za niewykonanie swojej pracy nie zamkną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną podstawową rzecz w tych cepikowych niezgodnościach należałoby objawić. Były ogromne ochy i achy. Były przetargi, terminy, wdrożenia przekładane. Były gorące próby i testy przeprowadzane.

A jak cholera jasna ktoś hebel włączył, to system nie wypalił!

KINO!

Zanim zaczną za bzdety pozbywać diagnostów zawodowych uprawnień, to wpierwej należałoby wskazać sprawcę ogólncepikowej klęski. Nie pierwszej z resztą w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie ta ilość niezdodności między CEPiKiem a programami i wiem, że to co napiszę z palca wyssałem, ale... Ale dowiadując się jak dobra zmiana tyłem podniosła akcyzę, to wcale by mnie nie zdziwiło, że wzorem WK stacje kontroli będą posługiwały się jedną słuszną aplikacją do przeprowadzania badań spełniającą cepikowe wymagania. :?

To tak co do przytulania. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzorem WK stacje kontroli będą posługiwały się jedną słuszną aplikacją

Niech będzie i tak, ale żeby to w ogóle działało. WK miały jedyny słuszny a stoją tak samo jak SKP lub może jeszcze bardziej. Dla diagnosty tak naprawdę nie ma znaczenia na czyim produkcie będzie "klepał", tylko żeby ten produkt działał i nie tworzył niepotrzebnych nieporozumień związanych z przeprowadzaniem badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczysz Adam i tworzysz ułudę.

W sytuacji, kiedy mamy monopol program nie musi być funkcjonalny i nie musi działać - przecież nie uciekniesz do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworzysz ułudę

Cóż poradzę na to, że taki idealista ze mnie. Szklane domy, program partii - programem narodu, przyszłość naszej Ojczyzny tworzymy dzisiaj... :medit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy bo już się trochę pogubiłem z tym zgłaszaniem niezgodności. Czy w tych danych które pobieramy z CEPiK uzupełniamy brakujące dane, czy jeśli brakuje czegoś w tych danych pobranych np. F3, O1, O2 to czy zgłaszamy to przez e-maila i formularz, czy jeśli w tych popranych danych są niezgodności np. F1, F3 itd. to zgłaszamy to jak wyżej. Jak to rozumieć "...inne dane, które są zawarte na dowodzie rejestracyjnym – o ile faktycznie uniemożliwiają wprowadzenie danych badania technicznego do ewidencji." z strony CEPiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisano , nie zgłaszamy drobnostek. . Przyuważyliście ile danych wprowadzonych przy prerejestracji jest rzeczywiście zapisywanych w Cepik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale badanie można wykonać czy nie?

Można

to że wysłać zgłoszenie to wiem. Jak wykonam w awaryjnym to kiedy zapisuje do Cep po informacji z MC ?

To już sprawa administratora COI - pewnie jak wyjaśni (?) to będziesz mógł zapisać w CEP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.