Skocz do zawartości

DNA na skp


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Spox, mogę za chwilkę podnieść poprzeczkę. ;-)

Ustawię ją, np. na poziomie 1500 postów. Widzę w tym momencie jednego pewnego kandydata na VIP-a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście polecam. Mam swój samochód oznakowany DNA. Byłem na wszystkich spotkaniach w Bydgoszczy z udziałem prasy, radia i TV oraz policji (pełno wydziałów i przestępczość samochodowa i drogówki, rzeczoznawcy samochodowi i ludzie z branży w tym diagności).

 

Wiele bydgoskich stacji jest wyposażonych w możliwość nakładania cząsteczek DNA niestety dotyczy to tych z warsztatami, gdyż na stanowisku kontrolnym niestety odpada - nie jest to badanie i analiza tylko czynność. Po dogłębnej analizie uznaliśmy, że oznakowywanie DNA nie może odbywać się na stanowisku diagnostycznym (chociaż argumenty za też były jak pompowanie koła, które niczym się nie różni od nakładania cząsteczek DNA), ale to prpopnuję uzgodnić z osobą nadzoruącą SKP. Ogólnie nie ma to nic wspólnego z badaniem technicznym. Natomiast jak obok jest warsztat to nie ma sprawy.

 

Jest tu też duży plus dla stacji kontroli pojazdó bo może dodatkowo sprawdzać co z kolei jest badaniem i analizą czy pojazd ma części oznakowane z tego pojazdu czyli własnym numerem VIN za pomocą lampy UV i latarki powiększającej wtedy 40x.

 

W sumie nie ingeruje w nadwozie, jest samochód spryskany w 15 minut wystarczy tylko zbiornik ciśnienia powietrza.

 

Ogólnie fajna sprawa i polecam. Praktycznie wszyscy dealerzy mający SKP weszli w DNA tacy jak fiat, citroen, mitshubishi, opel no i ci poza dealerami jak poczta polska.

 

Zajmował się tym Marek Kulik z Poznania/Warszawy (pozowlę sobie określić go jako autorytet w zabezpieczeniach pojazdu) nie wiem jak teraz wiem, że rozszerzył się na fotoradary. W sumie to on pokazał jako jeden z pierwszych jak w setną sekundy zneutralizować systemy ochronne GPS, ERA i tym podobne z kontrolą satelitarną.

 

Ma jeszcze bardzo dobe co również mam zamontowane systemy zabezpieczeń specjalnych pojazdu honorowane przez PZU i inne towarzystwa ubezpieczeniowe. :P

 

[ Dodano: Czw Gru 15, 2005 9:05 pm ]

Nie przejmujcie sie ADMIN w tej chwili jest zajety czymś innym

 

PS. Już umówiłem się z ADMINEM na wjazd do jego nowego biura i parapetówkę.

 

[ Dodano: Czw Gru 15, 2005 9:10 pm ]

O już dostałem linka od Marka www.videoradar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkty punktami a ja wracam do tematu??????????

 

No chłopie ściągnąłem ci na forum samego prezesa od zabezpieczeń. Teraz to możesz sobie z nim porozmawiać. Powodzenia. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus wielkie dzieki . a to piwko to dla kogo ???

 

 

Panie Prezesie nasz stacja jest za wprowadzeniem DNA wczoraj sie dowiedzialem od znajomego z Gdanska ze bedzie cos takiego robila jego firma AWOS jesli mozna o prosze jakie warunki musze spelniac zeby nanosic DNA i jaki jest koszt

 

DNA WPROWADZIC NA SKP zamiast innych mebli np hak 400 > stale łacze z policja szybka interwezncja policji tzn paliwo dla policji ,sprawne jasne i szybkie prawo i troszke to ograniczy amatorow cudzej wlasnosci chciaz to juz nie sa amatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy takie znakowania. Fajna sprawa i nie wymaga duzych nakładów na poczatek. Można oznakować tym dosłownie wszystko: auta, rowery, sprzęt na SKP i w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego jeszcze dołożyć należy to:

 

Ochrona prawna właścicieli pojazdów

 

Od listopada 2005 r. użytkownik pojazdu mechanicznego ma możliwość wykupienia za pośrednictwem Grupy Ubezpieczeniowej PROMESA w sieci współpracujących salonów dealerskich polisy ochrony prawnej właścicieli i kierowców pojazdów mechanicznych. W pierwszym etapie program jest dedykowany użytkownikom pojazdów marki Opel i Chevrolet.

 

Ubezpieczenie ochrony prawnej daje duże korzyści przy atrakcyjnej cenie, co sprawia, że zainteresowanie tą formą ubezpieczenia, w postępowaniu związanym z popełnieniem wykroczenia lub przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji bądź w postępowaniach przed organami państwowymi, jest coraz większe.

 

Ochrona prawna właścicieli pojazdów mechanicznych dotyczy zarówno konkretnego pojazdu, osoby będącej jego kierowcą, jak i przewożonego pasażera. Ochrona prawna kierowcy dotyczy także osób prowadzących pojazdy, nie będące ich własnością, czyli kierowców zawodowych, kierowców prowadzących samochody służbowe lub inne, np. pożyczone od znajomych czy rodziny.

 

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje klienta na wypadek zdarzeń wywołujących potrzebę reprezentowania jego interesów w sporach z innymi podmiotami. Polega ona na bezpośrednim świadczeniu pomocy prawnej i/lub pokrywaniu kosztów reprezentowania interesów prawnych ubezpieczonego.

źródło

http://www.automotoserwis.com.pl/

 

i juz mamy full wypas ochronę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie nasz stacja jest za wprowadzeniem DNA wczoraj sie dowiedzialem od znajomego z Gdanska ze bedzie cos takiego robila jego firma AWOS jesli mozna o prosze jakie warunki musze spelniac zeby nanosic DNA i jaki jest koszt

 

Witam. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod bezpłatną (koszt jednego impulsu) infolinię 0-801302801, osoba do kontaktu Krzysztof Litwin.

 

Ponadto zapraszam na www.autozabezpieczenia.pl

 

Niebawem więcej info na forum zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedzcie mi ile patroli pojicyjnych chodzących po giełdach ma możliwość sprawdzenia tam części czy nie są oznakowane. Podejrzewam, że niewiele :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile patroli pojicyjnych chodzących po giełdach ma możliwość sprawdzenia tam części czy nie są oznakowane

Ja zapytam inaczej - ilu chce to sprawdzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.