Skocz do zawartości
Mozgi

Źle spisany przebieg przez diagnostę

Rekomendowane odpowiedzi

Mecher
...Temat chyba został wyczerpany :P

Skoro tak uważasz ...

Tylko co by nie było, że cygan zawinił a kowala powiesili :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
blakop

Daniel - póki co na stronie historii nawet przerejestrowanie nie jest uwidocznione...

Ale myślę, że nie o to tu akurat chodzi.

Zwyczajnie - powrót do usługodawcy po sprzedawcy po godzinie dwóch czy nawet na drugi dzień zazwyczaj przebiega inaczej co do meritum, niż powrót z reklamacją po niemal roku - niezależnie chyba od omawianego kontekstu. I tylko o to mi chodziło 8)

Też uważam, że temat wyczerpany, bo raczej jako osoby trzecie znające sprawę tylko z relacji jednej ze stron niewiele sensownego i obiektywnego możemy tu dodać. A niuanse techniczne z kolei zostały roztrzęsione w innym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mozgi

Byłem dzisiaj jeszcze raz na tej stacji i był akurat diagnosta który robił mi przegląd. Był skłonny mi uwierzyć w moją wersje bo 10tys. to nie 100tys. i chciał wprowadzić korektę jednak system mu to uniemożliwił. A więc rozwiązanie o którym pisałem wcześniej będzie chyba najlepsze. Dziękuję bardzo wszystkim za chęć pomocy w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Logen

A jak postąpić w przypadku gdy drogomierz nie działa. Jeżeli jest to analogowy to wpisuje normalnie to co wyświetla i dodaje usterkę że drogomierz ewidentnie nie działa, można dać usterkę drobną. A co w przypadku gdy jest to licznik elektryczny i nie wyświetla nic ? Można tam wpisać BRAK DANYCH i wklepać usterkę drobną ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej65

7.11. Licznik przebiegu, jeżeli występuje, b) Wyraźnie nie działa. UD lub UI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Logen

Usterka usterką, to pójdzie w adnotacje a co wpisać w stanie licznika ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grzegorz Łódź

"o ile dane są dostępne"

Cytat z wzoru zaświadczenia.

Ja zostawiłbym puste pole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Logen
"o ile dane są dostępne"

Tego mi brakowało :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mirek_handlarz
"o ile dane są dostępne"

Ja XXX-suje by nie zostawiać pól pustych - by kogoś diabeł nie kusił - można też kreskować --- ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi