Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Ramzesik

Opisówka Kraków 17.01.2018

Polecane posty

Ramzesik

Cześć dzisiaj w Krakowie o godz 13.30 podchodziłem do opisowki a brzmiała ona mniej więcej tak. Na stację kontroli pojazdów przyjeżdża pojazd na badanie okresowe po raz pierwszy w Polsce z instalacją LPG zamontowana 2014 dnia i miesiąca nie pamiętam. Jakie dokumenty powinien otrzymać diagnosta przed przystąpieniem do badania. Jakie czynności wykona diagnosta przed przystąpieniem do badania. Opisz szczegółowo badanie instalacji gazowej. Jakie dokumenty wystawi diagnosta.

Niestety poległem a opisałem to tak. Dokumenty dowód rejestracyjny z kraju z którego pochodzi auto, protokół polski z tdt na butle z gazem ważny w dniu badania.

Przed wjazdem sprawdzamy szczelność instalacji LPG i protokół czy jest do tej butli.

Następnie z dz u 776 dziall 5 odpisywałem badanie i zabrakło czasu nie napisałem wszystkiego

Dokumenty to zaświadczenie z OBT z wpisem gaz oraz dip.

Kolega poszedł podobnym tokiem myślenia tylko że opisał cały zal 5 i zdał. Część osób napisało tylko dz u 776 dział 5 i nie zaliczyła. No cóż mam nadzieję że następnym razem zaliczę.

Pawlo95

Które podejście?

Ramzesik

Dopiero drugie, za pierwszym zdałem wszystko oprócz opisowki. Teraz była poprawka opisowki więc trochę czasu jeszcze mam żeby to zaliczyć.

nhl4

To samo pytanie w Warszawie o 13.30. Myślę, że w wystawionym zaświadczeniu powinny być nr protokołu i decyzji TDT a nie gaz, ja tak napisałem i to co ty i zaliczyłem. Ale co komisja to inne podejście- powodzenia następnym razem. ::hey

Ramzesik

Kolego nhl4 można wiedzieć za którym razem opisówke zdałeś?

nhl4

Ramzesik-Pierwszy raz zdawałem 6-12-2017 i wczoraj drugi raz też w Wa-wie. Bardzo pomocne były opracowania opisówek w Vademecum Diagnosty. Książka kosztuje 100, ale opisówki są tam fajnie rozpisane.

Ramzesik

Dzięki za info my właśnie jedziemy do autora tej książki czyli Sikory na kurs uzupełniający czyli opisowki w cenie książka vademecum diagnosty i do tego wykład jak to sprawnie napisać żeby zdać :cool:

Pawlo95

Ja narazie spróbuje z tego co jest w sieci, też mam drugie podejście i sama opisówka.

Poprzednio bardziej do podstawy się przyłożyłem, egzamin w środę :D podrawiam :)

nhl4

Ramzesik jak możesz to napisz jak wypadł kurs uzupełniający u Pana Sikory, jak to znalazłeś i gdzie. :)

Ramzesik

Spoko napisze. Jesteśmy już na sobotę umówieni więc zdam relacje. A co do tego jak to znalazłem to przed egzaminem dostaliśmy ulotki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.