przemallo Napisano 26 Styczeń 2018 Napisano 26 Styczeń 2018 Moje uszanowanie! Melduje się nowy diagnosta. Egzamin teoretyczny zdany w Gdańsku, praktyczny we Wrocku ponad rok temu za pierwszym podejściem [hell yeah!]. Pozdro z Olsztyna. Przemek Cytuj
Paprock Napisano 26 Styczeń 2018 Napisano 26 Styczeń 2018 Siema! Cześć! Nieźle! Wrocław, Olsztyn, Gdańsk... Cytuj
przemallo Napisano 30 Styczeń 2018 Autor Napisano 30 Styczeń 2018 Dzięki Panowie za powitanie Nieźle! Wrocław, Olsztyn, Gdańsk... Wrocław a dokładnie Domasław Trochę się podróżowało Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.