Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

c64club

Jak przydziadować na kosztach przeglądu

Polecane posty

c64club

Mój ulubiony diagnosta przy okazji przeglądu dzieli się ze mną co lepszymi kwiatkami ze swojej pracy. Z zeszłego roku pisałem w "tekstach klientów":

Przyjechał do niego chyba Matiz. W każdym razie typ, którego 90% egzemplarzy powinno dostać N za totalnie mleczne reflektory. Diagnosta uprzejmie poinformował gościa, że z powyższego nie ma co nawet rozpoczynać badania i żeby sobie kupił nowe bo wali ludziom po oczach a sam niewiele sobie oświetla. Trzy dni później przyjeżdża klient, reflektory nowiutkie, jeszcze folia na nich. Diagnosta rozpoczyna badanie, samochód sprawny, dochodzi do sprawdzenia świateł, więc ustawia przyrząd do geometrii światła i zrywa folię z reflektora. Na to klient z mordą "teraz mi pan zwraca za te światła, bo były kupione na allegro i miałem 10 dni na zwrot".

Ale wraz z tegorocznym nadaje się na osobną kategorię. Oto kolejny artysta:

Chłop zamontował sobie gaz. Usłyszał jednak, że brak wpisu LPG w dowodzie nie ściągnie na niego kary bo papiery na instalację od gazownika ma a butla raz przypisana do auta nie może być zamontowana w innym. Nie wbił więc gazu do dowodu i przed przeglądem od lat ściągają ze szwagrem instalację i zakładają po przeglądzie. Tym razem nie ściągnęli listwy wtryskowej i czegoś jeszcze bo się spieszyli. Zapytany o powód takiej kombinacji, zdziwiony właściciel odpowiedział "no przecież to 60 złoty kosztuje, ja za tyle dwa razy do pełna gazu leję no i jakby co z autem sie stało, typu wypadek i złom, to butlę mogę sprzedać albo do nowego auta włożyć bo nigdzie nie wpisana".
Pruć instalację i po południu zakładać od nowa - nie ma to jak oszukać system.

marcin k

Ze światłami to w sumie miał rację ;) - było zbadać z folią pewnie byłby ch... w torcie i N. Zresztą większość tych chińskich i tak daje takie światło ,że łomatko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.