Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Qnick

Rozliczenia Stacja SQL

Polecane posty

Qnick

Czy w programie istnieje możliwość zwiększenia zakresu wyświetlania rozliczeń bo wyświetla za 2 ostatnie miesiące a potrzebowałbym sprawdzić i odnotować przelewy za dłuższy okres. Jest to gdzieś w ustawieniach ?

Norbert Jezierski

Jak sądzę - chodzi Ci o to:

Administracja / Stałe systemowe / STACJA / Dokumenty płatności i magazynowe / Obsługa rozliczeń dokumentów przelewowych ...

Qnick

Może i tak ale ja jako zwykły użytkownik nie mam do tego uprawnień. Muszę zahaczyć administratora o to. Dzięki za podpowiedź.

Norbert Jezierski

Zadzwoń jutro z rana, pomożemy w minutę :-)

Qnick

To się odezwę ale po południu bo mam 2 zmianę :) . Pozdrawiam.

grzegorz70
Muszę zahaczyć administratora

Tego właśnie nie rozumiem, skoro Ty nie masz do tego uprawnień, tylko administrator, to dlaczego nie on szuka odpowiedzi? Wszystko musisz podać na tacy?

aboz

grzegorz70, czasem lepiej coś samemu wykonać i uprościć sobie życie, niż się prosić i czekać nie wiadomo ile. Dlatego sprawy związane z obsługą bieżącą programu na dwóch SKP robię sam. Dzięki temu oszczędzam czas i nerwy.

Qnick
koro Ty nie masz do tego uprawnień, tylko administrator, to dlaczego nie on szuka odpowiedzi?

Bo ja lubie wiedzieć o co kaman a on ma to w ..... A ja mu nie powiem niech se szuka a ja sobie to załatwię bez niego :P

grzegorz70

Zgadzam się z wami, dlatego uważam że powinniście mieć uprawnienia administratora.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.