Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Jacek.rzeszow

Warszawa 11.04.18 jakie było pytanie opisowe ?

Polecane posty

Jacek.rzeszow

Witam Warszawa macie jakieś info z egzaminu ?

[ Dodano: 12-04-2018, 07:50 ]

Witam mam pytanie czy jak mamy badanie powypadkowe w którym zostały uszkodzone nośne konstrukcje. To liczymy jak okresowe + powypadkowe ?a terminu badania nie przedłużamy ?

Konrad95

tj. badanie dodatkowe powypadkowe, nie przedłużamy przynajmniej tak mi sie wydaje.

Dzis egz w krk sama opisowka mi została.

nhl4

Badanie pokolizyjne z reguły wykonujemy na podstawie pokwitowania policji po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego (choć maże się trafić takie badanie na wniosek właściciela) i po takim badaniu wustawiamy zaświadczenie z badania dodatkowego, które nie przedłuża badania okresowego. Natomiast jeżeli od zatrzymania dowodu rejestracyjnego przez organ kontroli np. podczas naprawy w warsztacie i dłuższym postoju upłyną termin badania okresowego to wykonujemy badanie okresowe + dodatkowe pokolizyjne.

michal_k
to wykonujemy badanie okresowe + dodatkowe pokolizyjne

Tylko jeśli sobie klient życzy.

liczymy jak okresowe + powypadkowe ?

Na jakiej podstawie?

Konrad95

Jeśli ktos czyta to i zdał dzis tj.12 kwietnia egz w krk to prosze kontakt priv.

Grzegorzv
Jeśli ktos czyta to i zdał dzis tj.12 kwietnia egz w krk to prosze kontakt priv.

Adr mi zostały

:shock:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.