Skocz do zawartości

Podręczni


Diagnostek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do Państwa dwa pytania:

 

Z jakiej Książki najlepiej uczyć się na egzamin praktyczny? Niezbędnik diagnosty (zielona), Vademecum diagnosty (granatowa) czy wg. jakaś inna? Gdzie najlepiej kupić taką Książkę, oczywiście jak najbardziej aktualną?

 

Czy ktoś mógłby mi krótko przedstawić jak wygląda egzamin praktyczny? Czy wypisujemy zaświadczenie po wszystkim odręcznie czy na komputerze w Warszawie? Jak to wygląda?

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książki nie nadążają za zmianami - polecam Forum - tu jest wszystko

Zgadza się, tylko z książki lepiej mi się uczyć.

 

Witam ja uczyłem się z vademecum wydanie XX 2018

Też się zastanawiam czy ją zakupić.

 

Przeczytane te wątki i inne, ale niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi w nich. A pytam czy zaświadczenie wypisujemy odręcznie czy komputerowo na egzaminie praktycznym. Na forum pisze tylko by umieć to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo egzaminu praktycznego to dobrze w sumie uczyć się z Niezbędnika diagnosty (zielona książka) masz tam wypełnione przykładowe zaświadczenia, oznaczenia opon, szyb, rozpisane badania techniczne. Przydatne również będzie nasze forum gdzie różne tematy były poruszane gdy ktoś miał z czymś problem czy też wątpliwości oraz internet. Gdybyś czegoś tam potrzebował to mam troszkę materiałów zgromadzonych z moich przygotowań do egzaminu. Jak będziesz zainteresowany to napisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytam czy zaświadczenie wypisujemy odręcznie czy komputerowo na egzaminie praktycznym

Odręcznie

 

Dziękuję wam, wie ktoś może gdzie kupić Niezbędni diagnosty zielony w internecie? Znalazłem tylko na allegro ale nie wiadomo z którego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale chodzi mi o Niezbędnik Diagnosty, zielony formatu A4 by kupić go najbardziej aktualnego. Ktoś podpowie gdzie na 100% jest najbardziej aktualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego Diagnostek, musisz sam zatelefonować i dopytać jakie to wydania. Największe zmiany w przepisach zaszły w listopadzie 2017 roku i warto aby wydanie z końca ubiegłego roku zawierało te modyfikacje. Co by nie było, to w czerwcu zaś kolejna grubsza rewolucja w przepisach, czyli poprzednie wydania stracą aktualność, przynajmniej w niektórych zagadnieniach.

Życie. ;-)

 

Nie wiem ile razy do roku pojawia się aktualna wersja 'Niezbędnika' ale ten z 2018 roku powinien być w porządku. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jak najnowszy, a na pewno przyda Ci się później w pracy. Ja szybciej odnajduję w Vademecum czy Poradniku jak w DzU, bo sobie popodkreślam, pozaznaczam, powkładam zakładki i tak mam już 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 maja może sporo stracić na aktualności.

Dla tego -przepisów ucz się z Forum a budowy podzespołów z książki dla technikum mechanicznego - szczególnie rozdziału elementów zawieszenia od układu kierowniczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.