Skocz do zawartości

Wyjazd z SKP


Młody8
 Share

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiadomo, że wyjazd z Skp powinien być o nawierzchni betonowej lub asfaltowej, ale na jakiej długości? Ja znalazłem tylko, że wjazd min 6 m. Jak podchodzi do tego TDT przy odbiorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cały wjazd i cały wyjazd tzn do połączenia z drogą ( ulicą) przy której znajduje się stacja.

§ 5. Wjazd i wyjazd ze stacji kontroli pojazdów powinien być o nawierzchni asfaltowej lub betonowej.

Nie ma tu miejsca na interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Share

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.