zbitur Napisano 16 Lipiec 2018 Napisano 16 Lipiec 2018 sie ma.Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka Cytuj
ada1986 Napisano 28 Lipiec 2018 Napisano 28 Lipiec 2018 Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Cytuj
Mecher Napisano 23 Wrzesień 2018 Napisano 23 Wrzesień 2018 Ja już tu kogoś witałem. Za chwilę się człowiek pogubi, kto, jak, gdzie, z kim, o kim, na kim ... Nie prościej by każdy, że się tak wyrażę "nowy" na forum, założył własny temat powitania ? Raż, że przejrzyściej, dwa, że ten dział do tego przecież powstał i służy ... Cytuj
zbitur Napisano 24 Wrzesień 2018 Napisano 24 Wrzesień 2018 Siema . Widzisz Mecher - to jest silniejsze od nas . Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.