Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Witam. Ford Mondeo sprowadzony z USA i zarejestrowany w Polsce przyjeżdża do Was na badanie. Szukacie nr Vin nabitego i go nie znajdujecie bo raczej go tam nie ma. Jest tylko vin pod szybą i tabliczka bardziej rozbudowana niż standardowa w europejskich autach. Diagnosta przy pierwszym badaniu dopuścił ten pojazd do ruchu w Polsce czyli znaczy że co zrobił badanie mimo braku tego numeru, może posiadał opinię rzeczoznawcy że go tam nie ma i są tylko te numery na szybie i słupku? Czy jeśli wszystkie inne rzeczy: światła, szyby itp. spełnia to podbijacie taki przegląd? Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Po pierwsze - nie Mondeo tylko Fusion Nie ma wybitego Vin tylko ten za szybą a TZ na słupku lewym Temat już był Poszukaj "mgielnego tył" ? Jeśli jest zarejestrowany jako Mondeo to błąd Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Czytałem ten tytuł w całości ale nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie. Po nr. Vin wychodzi Fusion ale w dowodzie rejestracyjnym jak byk wpisane [D.3] - MONDEO Czy podbijacie takie tematy TAK czy NIE Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Bo to jest Fusion - Mondeo jest na rynki poza USA To ten sam pojazd tylko inna nazwa? Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Dobrze to tylko szczególik. Przepuszczasz taki samochód z wynikiem pozytywnym? Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 0,2 e I opisać w uwagach Można też przez prerejestrację/niezgodność Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 0.2 e Brak tabliczki znamionowej albo jest nieczytelna lub dane na niej zawarte są niezgodne ze stanem faktycznym [UI] Ni jak ma się to do tego tematu ??? Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Osobiście wybrał bym tę drugą ścieżkę Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Bardziej 0.2 a Jaką drugą ścieżkę? Koleżanki i Koledzy czy to jest trudne pytanie odpowiedź Wasza TAK czy NIE przechodzi czy N Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 przez prerejestrację/niezgodność Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Nie możesz już robić prerejstracji bo pojazd jest zarejestrowany!!! Cytuj
smaug Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 nr. vin umieszczony na tabliczce przynitowanej do nadwozia na podszybiu dla pojazdów w wersji usa nie jest usterką , takie jest stanowisko ministerstwa Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 O dziękuję już jakieś konkrety. Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 0,2 e) Oczywiste omyłki, niezgodności w dowodzie rejestracyjnym związane z danymi technicznymi pojazdu. Podałem tobie dwa sposoby -wybierz jeden Ktoś przy pierwszej zrobił z niego Mondeo z powinien być Fusion i to jedyny problem tego pojazdu Cytuj
cezary Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 1 minutę temu, IVVO napisał: Ktoś przy pierwszej zrobił z niego Mondeo z powinien być Fusion niby tak ale jak to teraz skorelować z europejskim fusionem, który został zbudowany na podwoziu fiesty, przecież to dwa różne samochody, jednakowe mają tylko logo, ja bym nie gmerał przy nazwie modelu. Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 w USA nie ma Fordów Mondeo - tak jak pisałem ktoś przy pierwszej dał d,,, Po Vin to jest Fusion Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Panowie. Po konsultacji z rzeczoznawcą samochodowym to auto już zarejestrowane w Polsce z USA ma tylko VIN pod szybą i tabliczkę na słupku i możemy śmiało podbić takie badanie z wynikiem P jeśli spełnia wszystkie pozostałe warunki. Pozdrawiam. Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Czyli Mondeo z USA - ciekawy ten biegły? Jak chcesz ciągnąć babola to twój problem - osobiście odkręcił bym to Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Pojazd jest prawdopodobnie z Meksyku. Nie polemizuje czy Fusion czy Mondeo bo musiał bym też z mercedesem i daimlerchrysler a po co!!! Wpisał Mondeo i już ja nie koryguje. Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Jeśli to Amerykaniec to wpisz Vin do Google - tak dla siebie A z resztą po pobraniu danych z Cep widzisz kraj poprzedniej rejestracji - nie trzeba zgadywać Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Więc Fusion Miałem już kilka tak zarejestrowanych - jest to zabieg powiedzmy -celowy - chodzi o ubezpieczenie - za Fusiona inne stawki OC i AC niż za Mondeo Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Tak można dać [UD] - oczywiste omyłki w DR i poinformować klienta aby udał się do WK aby zrobili korektę. Cytuj
IVVO Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Zrób jak pisałem wcześniej - chociaż w cep będzie ślad Cytuj
Galaxy_13 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Dzięki wszystkim za poświęcony czas i wszystkie pomocne podpowiedzi. Miłego dnia. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.