Radik Napisano 22 Październik 2018 Napisano 22 Październik 2018 Cieszę się, że po 7 latach bycia diagnostą w końcu zdecydowałem się zarejestrować. Pozdrawiam? Cytuj
leski66 Napisano 22 Październik 2018 Napisano 22 Październik 2018 Witaj Zachęcam do brania udziału ( oczywiście czynnego ) w dyskusjach. P.s ( przygadał kocioł garnkowi ) - toż przecie ja sam do tej pory " tylko " czytałem...... Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.