Pastuszek Napisano 23 Październik 2018 Napisano 23 Październik 2018 Witam. Szybkie pytanie. Można na takim dowodzie robić badanie? Wbić pieczątkę ? Przykładowe zdjęcie. Cytuj
simtek Napisano 23 Październik 2018 Napisano 23 Październik 2018 Na takich dowodach rejestracyjnych jest jeszcze spor przyczepek lekkich, zwłaszcza samów. Cytuj
LimonQ Napisano 23 Październik 2018 Napisano 23 Październik 2018 Można, Tylko już chyba nie ma gdzie wbić Cytuj
Pastuszek Napisano 23 Październik 2018 Autor Napisano 23 Październik 2018 (edytowane) Tak ale chodzi tu o motocykl i mój zmiennik powiedział że nie można. A pewien nie byłem. Dzięki za info ! Świeży jestem... Edytowane 23 Październik 2018 przez Pastuszek Cytuj
michal_k Napisano 23 Październik 2018 Napisano 23 Październik 2018 Takie dowody zachowywały ważność do czasu zawiadomienia o zmianie danych w nich zawartych. Obecnie już tego przepisu nie ma w rozporządzeniu w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, więc zachowują ważność, a ponadto można w nich dokonywać urzędowych adnotacji. Do badania oczywiście również się "nadają". 1 Cytuj
Jacdiag Napisano 23 Październik 2018 Napisano 23 Październik 2018 1 godzinę temu, Pastuszek napisał: Świeży jestem... To zapoznaj się z "szukajką" ps temat napisany przez arafal25 polecam wszystkim poczytać dla przypomnienia Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.