booo5 Napisano 30 Październik 2018 Napisano 30 Październik 2018 Jestem jednym z tych szczęśliwców którzy dostali dotacje unijne. Dzięki temu rozbuduję mój zakład stolarski. Na pewno będzie mi potrzebna (ciach) Dużo dobrych recenzji słyszałem na temat pił (ciach). Czy znacie może tego producenta? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.