metor9 Napisano 8 Grudzień 2018 Napisano 8 Grudzień 2018 Witam, takie pytanie , przygotowuje się do egzaminu teoretycznego i zastanawiam się nad modułem II a konkretnie adr. TDT udostępnia na egzamin część 9 gdzie jest tabelka itp , ale czy muszę znać na pamięć oznakowanie nalepkami , tablicami , ilość gaśnic ? Jest na egzaminie coś innego niż to z części 9 ?
Jacdiag Napisano 8 Grudzień 2018 Napisano 8 Grudzień 2018 szukanie nie gryzie https://forum.norcom.pl/index.php?/search/&q=egzamin* adr*&search_and_or=and&sortby=relevancy Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
Rekomendowane odpowiedzi