Bartosz Zetbe Napisano 30 Grudzień 2018 Napisano 30 Grudzień 2018 Witam . Miałem pytanie na egzaminie praktycznym w Poznaniu. Określ rozmiar opon . Pojazd Fabia . Na klapce wlewu paliwa było tylko napisane 13/14/15 nie było ani szerokości ani wysokości . Jak podejść do sprawy , spisać z natury ? Wiadomo że w życiu be się to określiło w jakiś sposób katalogi itp ale na egzaminie? Cytuj
adamos Napisano 30 Grudzień 2018 Napisano 30 Grudzień 2018 (edytowane) No a egzamin to nie test tego jak sobie poradzisz w pracy? Mam rozumieć, ze oblałeś...co powiedziałeś? Ograniczyłeś się tylko do wklejki na wlewie paliwa? Jeśli tak to nie dziw się, że nie zdałeś... Edytowane 30 Grudzień 2018 przez adamos Cytuj
Grzegorz Łódź Napisano 30 Grudzień 2018 Napisano 30 Grudzień 2018 (edytowane) 1 godzinę temu, Bartosz Zetbe napisał: Określ rozmiar opon To nic innego jak 1 godzinę temu, Bartosz Zetbe napisał: spisać z natury i określić co oznaczają poszczególne parametry (np. 170/60 R14- co to 170,co to 60,co to 14) nie zapominając o indeksach i innych oznaczeniach na oponie. Co innego jest określić rozmiar opon a co innego dobrać rozmiar opon do konkretnego pojazdu. Edytowane 30 Grudzień 2018 przez Grzegorz Łódź Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.