Wacek Napisano 6 Marzec 2019 Napisano 6 Marzec 2019 Jak zrobić zbieżność w HIAB który ma dwie osie skrętne ? sprawdzić jedną oś a potem drugą ? Cytuj
Jacdiag Napisano 6 Marzec 2019 Napisano 6 Marzec 2019 1 godzinę temu, Wacek napisał: zbieżność w HIAB Z tego co widać na ich stronie to produkują HDS-y do zabudowy na podwoziach pojazdów innych producentów Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
adam1501 Napisano 6 Marzec 2019 Napisano 6 Marzec 2019 Jak nie ma się przyrządu N głowicowego, to nie ma innej rady jak robić pojedynczo. Zwróć uwagę na równe ustawienie obu osi względem tyłu. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.