Skocz do zawartości

Problem z przeglądaniem forum


wrc69

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nie wiem gdzie umieścić to piszę tu.

Dotychczas przy przeglądaniu forum, podczas wchodzenia w temat zaznaczony jako nie przeczytany przerzucało mnie od razu do pierwszego posta nieprzeczytanego przeze mnie.

Teraz jest tak, że otwiera mi temat na pierwszej stronie i muszę szukać aktualnego (pierwszego nieprzeczytanego) posta.

jest to szczególnie upierdliwie na tematach wielostronicowych zainicjowanych jeszcze za Króla Ćwieczka...

Może ktoś wie gdzie to jest w ustawieniach i co mi się przestawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze " kombinuję " ale:

Aktywność + nieprzeczytane + zawartość = typ sortowania = najnowsza aktywność jako pierwsza.

Jeżeli tylko kombinują to bardzo proszę usunąć post. Dziękuję :oops:

nieprzeczytane.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z nieprzeczytanymi postami?

Szukanie postów których jeszcze nie czytałem to tragedia.

Najpierw trzeba zajarzyć na którym poście skończyłem czytanie wczoraj ,ale żeby to ogarnąć to trzeba patrzeć na daty wpisów co jest trochę irytujące i czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, janmarek napisał:

Mam ten sam problem

Link zamieszczony przez @leski66 zawiera rozwiązanie tego problemu. Trzeba utworzyć nowy strumień aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jakoś się da, ale nie do końca.

Jeśli wchodzi się przez "nieprzeczytana zawartość", wtedy otwierają się nieprzeczytane wątki i po kliknięciu w link przechodzi się do pierwszego nieprzeczytanego posta.

W moim przypadku podczas przeglądania forum gdy wchodziłem w temat z "czarnym kapslem" (zaznaczonym na czarno) wtedy przerzucało mnie od razu do pierwszego nieprzeczytanego posta, nawet gdy była to "szabanastostronicowa" dyskusja. Teraz to nadal nie działa mimo kilkukrotnych moich prób skonfigurowania strumienia jak w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrc69 napisał:

Teraz to nadal nie działa mimo kilkukrotnych moich prób skonfigurowania strumienia jak w linku.

U mnie strona z linku @leski66 jest podobna ,ale nie taka sama ,np. nie mam czegoś takiego jak "zawartość której nie przeczytałem"

Przedtem był napis na czarnym tle ,coś w tym stylu(Przejdź do pierwszego nieprzeczytanego postu) a teraz tego nie ma.

Może to jest wina przeglądarki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janmarek napisał:

Może to jest wina przeglądarki .

Nic prostszego jak spróbować z inną przeglądarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrc69 napisał:

Teraz to nadal nie działa mimo kilkukrotnych moich prób skonfigurowania strumienia jak w linku.

 

I w ten sposób możecie mieć kilka "nieczytanych strumieni" jak było u mnie. 

Trzeba zrobić strumień z inną nazwą np. nowy 1 i ustawić go jako domyślny, a pozostałe skasować

 

 

nieczytany.png.c14a8391c1ba62a99d6381cbb22541bd.png 

 

 

864036087_nieczytany2.png.e4482ba896d16fa2f35c6bf9fa122d39.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.