Marcinnh Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 Witam kupiłem ostatnio przyczepę brandys inaczej bss 7 ton. Wyczyscilem całą ramę do malowania ale nie widzę numeru ramy. Ktoś wie gdzie powinien się znajdować i jakiej wielkości te cyfry? Cytuj
leski66 Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 Może tu : https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/6064-przyczepa-bss-ps-2-1713/ Cytuj
duchu Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 Zacytuję sam siebie: "Także na przednim wózku str prawa obok sworznia zaczepu' Cytuj
Jacdiag Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 4 godziny temu, Marcinnh napisał: kupiłem ostatnio przyczepę ... nie widzę numeru ramy Jak można przy kupowaniu czegokolwiek, co jest numerowane, nie sprawdzić tego numeru i jego zgodności z dokumentami 1 Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
wrc69 Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 Pewnie było super-extra-chruper tanio. A później????? Jak zwykle: "Ja i Szwagier na przedzie i jakoś to bedzie..." Cytuj
duchu Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 No może nie koniecznie tanio- bo w zależności od stanu maja wartość czasem większa od samochodu , którym klient jeździ. Cytuj
wrc69 Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 Nie przeczę, jednakowoż czytam post w sposób następujący: Cześć. Kupiłem sobie przyczepkę. Wyczyściłem ją do odnowienia bo wyglądała jak ścierwo. Należałoby ją przerejestrować, więc powiedzcie w którym miejscu ma być numer ramy, bo nie wiem gdzie go nabijać. No i powiedzcie jak wysokie cyfry, bo nie wiem jaki numerator kupić. 2 Cytuj
yogi1984 Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 (edytowane) 9 minut temu, wrc69 napisał: czytam post w sposób następujący: Zrozumialem dokładnie tak samo Edytowane 7 Maj 2019 przez yogi1984 Cytuj
wadi Napisano 7 Maj 2019 Napisano 7 Maj 2019 2 godziny temu, Jacdiag napisał: Jak można przy kupowaniu czegokolwiek, co jest numerowane, nie sprawdzić tego numeru i jego zgodności z dokumentami Takie są realia . Wielu kupujących " targa " pojazdy z zagranicy nie sprawdzając numerów identyfikacyjnych ,a nawet jawnie się do tego przyznają. Później zdziwienie że się coś nie zgadza . Oczywiście przypadek w powyższym temacie może być z tych innych. Cytuj
Marcinnh Napisano 12 Maj 2019 Autor Napisano 12 Maj 2019 Numer na wózku jednak był, Na początku wyglądala tak, cena 5200 Kto by tam numer szukał przy kupowaniu byle dokumenty są. Cytuj
cezary Napisano 12 Maj 2019 Napisano 12 Maj 2019 8 godzin temu, Marcinnh napisał: Kto by tam numer szukał przy kupowaniu byle dokumenty są ale jaka pewność, że dokumenty od tego pojazdu jak nr nie sprawdzono bo nie szukano? zadziwiające podejście, ale widać dla niektórych 5200 to jakieś grosze, na waciki. Cytuj
cezary Napisano 12 Maj 2019 Napisano 12 Maj 2019 za złom tak, łopata przecież całkiem, całkiem , za przyczepkę NIE, no chyba, że opony dorzuci Cytuj
blakop Napisano 12 Maj 2019 Napisano 12 Maj 2019 To chyba był biznes życia pomiędzy przysłowiowymi "Januszami" Cytuj
wadi Napisano 12 Maj 2019 Napisano 12 Maj 2019 15 minut temu, blakop napisał: Za ten złom ze zdjęcia 5200?? ? Ok 1600 kg x 2,0 zł + 2000 zł za papiery . 1 Cytuj
kurant2000 Napisano 12 Maj 2019 Napisano 12 Maj 2019 Godzinę temu, blakop napisał: Za ten złom ze zdjęcia 5200 Jemu tylko papiery pewnie były potrzebne Cytuj
Marcinnh Napisano 13 Maj 2019 Autor Napisano 13 Maj 2019 Pewnie nie jeden z was podbijał taką przyczepę jak poniżej, jak ona ma 50 lat to jak myślicie jak wyglądała wcześniej ? Tak jak moja. A na olx tego pełno, z czech jeszcze żadna nie przyjechała taka co by sie nadawała od razu na przegląd jechać. Jakby mi były potrzebne papiery to bym sobie wszedł na olx i za 1500 zł masz. Trochę sie porobi, nowa podłoga nowe burty i za 3 msc pojedzie sie rejestrować a potem do Was na przegląd. Przyczepa najtańsza nowa 50 tys, bss 7-9 ton po remoncie 20 tys. Ta mnie wyjdzie około 10 tys, 12 jeśli koła z tira wstawie. Cytuj
Mecher Napisano 13 Maj 2019 Napisano 13 Maj 2019 Czy ktoś prócz mnie, też nie rozumie co on chciał przekazać ? Cytuj
cezary Napisano 13 Maj 2019 Napisano 13 Maj 2019 myślę, że to reklama firmy xxxx, dolny prawy narożnik zdjęcia Cytuj
Marcinnh Napisano 13 Maj 2019 Autor Napisano 13 Maj 2019 (edytowane) To na skp po podstawówce przyjmują? Skończymy ten temat bo szkoda słów. Dla szukających numeru prawa strona wózka przy dyszlu, numerator 10 mm Edytowane 13 Maj 2019 przez Marcinnh 2 Cytuj
duchu Napisano 14 Maj 2019 Napisano 14 Maj 2019 12 godzin temu, cezary napisał: że to reklama firmy xxxx, portalu ogłoszeniowego Cytuj
Rafi90 Napisano 14 Maj 2019 Napisano 14 Maj 2019 8 godzin temu, Marcinnh napisał: ...Dla szukających numeru prawa strona wózka przy dyszlu, numerator 10 mm W końcu ktoś konkretnie Cytuj
duchu Napisano 14 Maj 2019 Napisano 14 Maj 2019 Nie chwaląc się , naście postów temu, chyba 3 od góry. Wybacz ale wysokości podawać nie będę. Cytuj
wrc69 Napisano 15 Maj 2019 Napisano 15 Maj 2019 W dniu 14.05.2019 o 00:56, Marcinnh napisał: Dla szukających numeru prawa strona wózka przy dyszlu, numerator 10 mm W dniu 7.05.2019 o 17:01, wrc69 napisał: więc powiedzcie w którym miejscu ma być numer ramy, bo nie wiem gdzie go nabijać. No i powiedzcie jak wysokie cyfry, bo nie wiem jaki numerator kupić. Wróżka, no nie? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.