Skocz do zawartości
Mecher

Głupota ludzka ....

Rekomendowane odpowiedzi

leski66

Hehe... Ciężko mi nawet zrozumieć zachowanie ( tego kokoś ), w/g mnie to po prostu  nie mógł być mężczyzna, facet z krwi i kości - no tak to sobie tłumaczę. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grzegorz Łódź
22 minuty temu, leski66 napisał:

Ciężko mi nawet zrozumieć zachowanie ( tego kokoś )

Proste- technika nas zgubi! Rozwój informatyki pozbawia NAS CZŁOWIEKA racjonalnego i samodzielnego myślenia. Jest to niebezpieczne bo urządzenie za nas zaczyna myśleć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
michal_k

Pomijając wszystkie inne aspekty, zainteresowała mnie jedna rzecz - czy gdyby do fotografowania użył aparatu cyfrowego, a nie telefonu - to też popełniłby wykroczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielg539
6 godzin temu, michal_k napisał:

gdyby do fotografowania użył aparatu cyfrowego, a nie telefonu - to też popełniłby wykroczenie?

Mnie bardziej ciekawi czy jest gdzieś definicja czym jest telefon? Zdaje się, że nadal obowiązuje przepis, że kierownice trzeba trzymać przynajmniej jedną ręką a co kto trzyma w drugiej to już jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielg539

Ciekawy wyrok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

No wiele osób minimalizuje przepis tylko do paplania przez telefon.

Osobiście trzymam łapy z daleka od smartfona. Albo inaczej - podczas jazdy nie dotykam smartfona nawet do przeglądania forum:silent:, czy tam gołych fot:silent:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cezary

a tu art. 63 ustawy do prowokacji :wink:

5. Kierującemu pojazdem silnikowym, który przewozi osobę, zabrania się palenia tytoniu lub spożywania pokarmów w czasie jazdy. Nie dotyczy to kierującego samochodem ciężarowym, który przewozi osobę w kabinie kierowcy, i kierującego samochodem osobowym, z wyjątkiem taksówki.

ale na polski niech sobie każdy sam przetłumaczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biker100
Cytat

kierowca z Łodzi

no ja się nie dziwię zbytnio... ;)

@Grześ, markes wiecie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aboz

A mnie tknęła kolejna niekompetencja pismaka. To ten sam typ grafomana, który wypowiada się m.in. na temat badań technicznych. Tytuł wskazuje, że kierujący był pod wpływem, a w dalszej części jest mowa o " kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu ", a to już dwie różne kwalifikacje czynu (jedno jest przestępstwem, drugie wykroczeniem). Nie pochwalam jazdy po alkoholu czy innych środkach odurzających, ale widać jak na dłoni, że z rzetelnością ten "artykuł" ma niewiele wspólnego.

I proszę. Pierwszy wynik z wyszukiwarki i to z KMP Łódź http://www.lodz.policja.gov.pl/eld/ruch-drogowy/informator/2184,Stan-nietrzezwosci-i-stan-wskazujacy-na-spozycie-alkoholu.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi