Skocz do zawartości

Pojazd wojskowy - cysterna


jacek336

Rekomendowane odpowiedzi

jacek336

Czy w przypadku pojazdu wojskowego honorowany jest dozór techniczny na cysternę  wystawiony przez WDT ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag

DzU 2019 p 2411 

§ 3. Szczegółowy zakres działania WDT obejmuje:

2) wydawanie decyzji administracyjnych w sprawach wynikających z wykonywania dozoru technicznego;

5) wydawanie i przedłużanie ważności wojskowych świadectw dopuszczenia do przewozu towarów niebezpiecznych;

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.