Skocz do zawartości

Strajk włoski

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Krispol napisał:

Zdjęcie będzie musiało być wykonane na stacji kontroli pojazdów

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przyjedzie raz na stacje albo przyprowadzi pojazd na lawecie a z racji archiwizacji 5 letniej będzie miał fotke już na 5 lat do przodu :P nie głupi zapis.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• danielg539

6

• Grzegorz Łódź

6

• Rafi90

4

• aboz

4

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A dlaczego mam strajkować? Zarabiam 8tys.miesiecznie Pracuje po 35h tygodniowo Badania robię prawilnie. Szef się nie wpierd...a. I ja jeszcze mam strajkować???? 😁😎. 

Nie dziwne, że powiaty wypowiadają się źle o proponowanych zmianach. Przecież zwłaszcza na zapupiach WK obsadzone są od góry do dołu rodzinami albo znajomymi właścicieli SKP, zmiana nadzoru na mniej p

Daj dobry przykład i zacznij. Napisz gdzie, podjedziemy, popatrzymy, pogadamy, zastanowimy się  

Czolgista
26 minut temu, Andrzej89 napisał:

znajdą na nie sposób jak to zawsze u nas jest, Polak zawsze coś wykombinuje. 

Prowadzący kursy Photoshopa już zacierają ręce. Pocztowcy przez 30 min. będą retuszować zdjęcia i na pojazd już na pewno nikt nie spojrzy :D

3 godziny temu, markes30 napisał:

Uciekinierzy z służb na 3 literki już czekają na tą pracę.

Co to w ogóle za teorie spiskowe? Jak ja byłem na kursie dla diagnostów to była nas chyba 8, teraz grupy muszą mieć po 20-30 osób, żeby w tak krótkim czasie te 148 bezpieczników przygotować na nową posadkę od 1 stycznia. A w ogóle to ta cała pandemia i zdalne nauczanie, w tym kursy, są właśnie po to żeby nikt nie nabrał podejrzeń, że grupy adeptów do uprawnień diagnostów są tak licznie. Tak mówili na filmie z żółtymi napisami, a i żółte Seicento gdzieś w tle też przemknęło...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Czolgista napisał:

Pocztowcy przez 30 min. będą retuszować zdjęcia

I wyjdzie jak z renowacją zabytków z których internet się śmieje.

2 godziny temu, Czolgista napisał:

żółte Seicento

Stoi na "Gałkach" pod 13 . :D

Odnośnik do odpowiedzi