Skocz do zawartości

Ogranicznik prędkości pojazd specjalny- prędkość konstrukcyjna


Rafi90
 Share

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne grono. Jak podchodzicie do tematu ogranicznika prędkości np w pojazdach specjalnych typu oczyszczanie dróg, gdzie kierownica jest po prawej stronie, i żeby był legal to nie może rozwijać więcej niż 40km/h. Papier od rzeczoznawcy wystarczy? Bo raczej Steyr do pojazdu z 1992 roku nie wyda takiego kwita. Zresztą najpewniej pojazd przeszedł choć jedne zmiany konstrukcyjne nim stał się tym, czym jest teraz, Co wy na to obywatele? :razz2: Taki praktyczne przykłady z życia bym prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział II zał. nr 2 rozporządzenia w/s BT

Cytat

§ 2.
1. Przy ustalaniu nieznanych danych technicznych pojazdu (§ 1) należy w możliwie największym stopniu wykorzystywać dostępne informacje zawarte w takich źródłach, jak przepisy i dokumenty homologacyjne, dane producenta pojazdu, katalog marek i typów pojazdów homologowanych oraz dopuszczonych do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, o którym mowa w art. 80bh ust. 1 ustawy, a w indywidualnych wypadkach, inne wiarygodne publikacje i dokumenty, dotyczące danego pojazdu lub jego zespołów i elementów.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Share

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.