Skocz do zawartości

Drukarka do naklejek kontrolnych

kamilek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz słyszę aby

8 godzin temu, kamilek napisał:

naklejek kontrolnych

były drukowane na stacji.  Chyba coś innego masz na myśli.

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, wojteczek napisał:

Pierwszy raz słyszę aby

były drukowane na stacji.  Chyba coś innego masz na myśli.

No to mało wiesz. Jest bardzo dużo stacji które również się zajmują legalizacja tachografów myślę że większość zrozumiała moje pytanie ale zawsze ktoś się znajdzie niby nie kumaty a chce być mądrzejszy.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, kamilek napisał:

No to mało wiesz.

8/

27 minut temu, kamilek napisał:

Jest bardzo dużo stacji które również się zajmują legalizacja tachografów

Ok, ale proszę wskazać mi " jak czterolatkowi " choć jeden punkt czynności z naszego zakresu, który mówi, że tą czynność mamy wykonać jako diagności na SKP ?

I nie ma co się dziwić odpowiedzi ( pytający słabo naświetlił problem ).

Po mojemu trza było zacząć:

- np. proszę o pomoc w " doborze " drukarki i asortymentu do nalepek kontrolnych tachografów, ponieważ mam uprawnienia i dodatkowo chciałbym się tym zajmować...

I byłoby po sprawie. :smile:

Edytowane przez leski66
literówka
Odnośnik do odpowiedzi

Zapominacie (nie bez powodu), że to forum jest przeznaczone nie tylko dla diagnostów, ale również dla pracowników WK (mają swój dział), techników tacho (mają swój dział, w którym padło powyższe pytanie) itp.

3 minuty temu, leski66 napisał:

- np. proszę o pomoc w " doborze " drukarki i asortymentu do nalepek kontrolnych tachografów, ponieważ mam uprawnienia i dodatkowo chciałbym się tym zajmować...

Wystarczy, że napisał w odpowiednim miejscu forum. Nikt nie musi się ze wszystkiego tłumaczyć.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, aboz napisał:

Wystarczy, że napisał w odpowiednim miejscu forum

No OK, ale ostatnio jest z tym problem, a wystarczyło rozwinąć swoje " zapytanie " dosłownie o ( dwa wyrazy ). :smile:

Odnośnik do odpowiedzi