Skocz do zawartości

2021 - BAŁAGAN - Zostawienie blach


Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś mi podesłać teksty ujednolicone do tego co sie odstawia w 2021? ISAP mi nie wskazuje...

Jak to jest z zostawieniem tablic z innego WK ?

Bo tak ... narazie nie działa... ale czemu ?

 

Dalej jak będzie działac co np z tablicami z flagą ? niezgodne z rozporzadzeniem, ale czy można je wymienic na "te zgodne" z rozporzadzeniem z zachowaniem numeru rej ?

Jak tak to czy moge "czarne" wymienić na "białe" z tym samym numerem z przesunięciem systemu ? Ja wiem ze pytam Chaotycznie ale abstaHuje różne sytuacje dewiacje... nie pytam o najmniejsza linie oporu czy o rozwiazania najtańsze, pytam o możliwość "bo chce"

KTOŚ MI ODPISAŁ ALE NIESTETY ZAMKNA TEŻ TEMAT, A ODPISAŁ NIEPRAWDE
""Nie
 

Np.

czarna tablica z byłego woj. elbląskiego ELA 1234 to obecnie numer motocykla lub c.rolniczego w powiecie łaskim""

 

Ponieważ system "białych" tablic jest tak skonstruowany żeby nie dublował sie z czarnymi....

i ELA1234 nie może wystąpić na białym tle, dla motocykli/traktorów było by to ELAA123 / ELAAB12/ ELA1AB2/ ELA12345

I PROSZE ADMINA O NIE ZAMYKANIE TAK SZYBKO TEMATU....ja wiem że admin ma władze jest nie omylny i tak dalej... no ale może jednak ktoś by coś jeszcze dopisał?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sad_madman

Nie ma możliwości aby przy wyróżniku dwuliterowym powiatu występowały cztery cyfry i nic więcej.

tablice.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
michal_k
11 godzin temu, motonita napisał:

Bo tak ... narazie nie działa... ale czemu ?

Temu, że minister musi ogłosić stosowny komunikat.

 

11 godzin temu, motonita napisał:

Jak tak to czy moge "czarne" wymienić na "białe" z tym samym numerem z przesunięciem systemu ?

Nie możesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, sad_madman napisał:

Nie ma możliwości aby przy wyróżniku dwuliterowym powiatu występowały cztery cyfry i nic więcej.

 

dokładnie, dziekuje że to napisałeś

12 godzin temu, michal_k napisał:

Nie możesz.

ok, ale dlaczego? tak wiem że bo nie.... ale dlaczego bo nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, motonita napisał:

tak wiem że bo nie....

Wszystko jest w przepisach. To nie widzimisię urzędników. Podobnie było ze zniesieniem art. 38 ust. 1 PORD. Do czasu wskazanego komunikatem stosownego ministra (co zostało zapisane w ustawie o zmianie ustawy), przepis obowiązywał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.