Skocz do zawartości

Ukradli mi Golfa


michuszczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa.

Mam do Was wielką prośbę.

Wczoraj wieczorem 07-04-2006 z osiedla Zawackiego w Szcecinie ukradli mi VW Golf 1,8

kombi

ZS3249E

Kolor ciemno zielony

Rok 1994

Vin WVWZZZ1HZSW118687

Nr silnika ABS968859

Samochód z instalacja gazowa (butla w kole) z hakiem (zaczep zdejmowany),

peknięta lampa tylna prawa (lekko wyszczerbiona), przetarta tapicerka fotela

kierowcy strona lewa (przetarta znacznie pękło wzmocnienie i wystaje taka

rurka z fotela). Golf serii SPECJAL naklejki na tylnych błotnikach. Przebieg

270tys. Tapicerka czarna w drobne cętki, na tylnym fotelu brak zagłówków.

 

JESLI KTÓRYS Z PANÓW MIAŁ BY INFORMACIE NA TEMAT TEGO SAMOCHODU PROSZĘ O KONTAKT

505 324 833 Michal

5ae1a2b1d4e79_Zdjcie006.jpg.0abfce6544175f7561f648b8a3e30210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym ,zeby sie znalazł ,ale znając nasze realia policja nie znajdzie a zlodzieje zadzwonią ,że znalezli autko tylko chca trosze $ '' znaleznego" współczuje POWODZENIA jak zadzwonia to pojedz z CHLOPAKAMI i daj im wpier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też współczuje. Szkoda że nie dałeś info na CB radio i do taxi + 1000 nagrody w 1godzinie po kradzieży była duża szansa na złapanie. Teraz to tylko można liczyć że będą chcieli okup jak zadzwonią z budki to z informacji sprawdź adres i zbierz kumpli zlustrujcie okolice tak znależliśmy IVECO kuzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Michu-w lipcu lub sierpniu dokładnie teraz okresu nie pamietam,ale policja w Szczecinie konkretnie Sekcja Dochodzeniowa Komendy Miejskiej w Szczecinie zatrzymała grupkę takiej bandy która miała nore w Trzebieży,tam przerabiali,rozbierali i upychali w dziuple oraz co lepsze do swoich komisów.Prasa o tym pisała głośno bo niejaki grzegorz Z z Polic oraz jakis tam Bogdan J z Trzebieży to osoby którym policja postawiła zarzuty i tym sie trudniły.Wiem,że odzyskali wówczas kilka samochodów oraz kilka garaży części ze skradzionych aut.Obszerny art,był w Wyborczej.Banda zajmowała sie głównie Golfami i Paskami.Moja rada jest taka abyś zorientował sie i udał np.do tej Komendy a konkretnie do Naczelnika tego wydziału i zapytał.....może coś swojego odzyskasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.