Skocz do zawartości

Sanok D 732


Carllos9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chcesz zrobić zmiany konstrukcyjne z "przyczepy ciężarowej" na "przyczepę ciężarowa rolnicza" w przyczepie Sanok d732 czy ktoś mi może powiedzieć co wpisać w uwagach na co zwrócić uwagę i jak to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Carllos9 napisał:

Witam serdecznie chcesz zrobić zmiany konstrukcyjne

Ja nie chcę żadnych zmian robić ... a temat był poruszany i to nie raz, wystarczy poszukać

byłoszukaj.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty temat :) Spytaj klienta jakie zmiany konstrukcyjne wykonał i oceń ich prawidłowość - opisz tak jak to wszystko pozmieniał i oceń - a  że nie było zapewne nic zrobione to i zmian byc nie powinno ( i powiedz mu żeby nie płacić podatku drogowego trzeba było kupić rolniczą....))  

bierz kartkę, aparat i idź z klientem żeby ocenić te jego robote...  sam dojdzie do wniosku, że jak nie ma co pokazać to i co ten diagnosta ma kłamać 

Edytowane przez nesiasps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nesiasps napisał:

Prosty temat :) Spytaj klienta jakie zmiany konstrukcyjne wykonał i oceń ich prawidłowość - opisz tak jak to wszystko pozmieniał i oceń - a  że nie było zapewne nic zrobione to i zmian byc nie powinno ( i powiedz mu żeby nie płacić podatku drogowego trzeba było kupić rolniczą....))  

bierz kartkę, aparat i idź z klientem żeby ocenić te jego robote...  sam dojdzie do wniosku, że jak nie ma co pokazać to i co ten diagnosta ma kłamać 

Tak masz rację, jest to dla mnie interesujący temat bo nie ogarnialem takiego tematu ,a zastanawia mnie tylko to że kiedyś takie zmiany się robiło co się wpisywało i to mnie ciekawi a jeżeli chodzi zmian innych to ja wiem tylko to mnie zainteresowało  czy opony wpisać i tylko proszę o prosta odpowiedź dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IVVO locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.