Skocz do zawartości

Warszawa!


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Uwaga! Potrzebny jest diagnosta, który ogarnie problem z namieszanym samochodem. Od razu się przyznaję, że to (podobno) ja namieszałem. A dlatego podobno, że okresowe badanie we Wrocławiu w lipcu wykonywałem, a na dzisiaj samochód jest w Warszawie i nie ma szans aby pojawił się da Dolnym Śląsku. Z grubsza idzie o to, że zawyżyłem przebieg podobno i coś nie tak jest z wpisanym przeze mnie terminem badania do dowodu. Na dzisiaj historia podaje, to co podaje i nie zauważam w niej żadnych niezgodności. Dowodu, skanu dowodu na obecną chwilę brak. Chodzi o to, że warszawski użytkownik tego samochodu jest skłonny poddać auto kolejnemu okresowemu badaniu ale na stacji z takim diagnostą i programem, który potrafi wpisać mniejszy, czyli obecny, czyli aktualny przebieg od tego zawyżonego (podobno) przeze mnie. No nie ważne. Ważne jest aby przepchać to przez program, bo wiem niestety, że niektórzy diagności boją się nie wiadomo czego i nie robią takich rzeczy. Wiem też, że niektóre programy nie chcą puszczać badania z dziwnym stanem licznika przebiegu. 

Podsumowując, wołam o pomoc kogoś z Warszawy, co ogarnie sprawę. Jakby znalazł się chętny, to więcej szczegółów na privie. Wstępna lokalizacja to okolice ulicy Zagójskiej. 

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paprock napisał:

niektóre programy nie chcą puszczać badania z dziwnym stanem licznika przebiegu. 

Ten, na którym działam wyświetla komunikat +/-

"Czy stan licznika 123456 jest wpisany poprawnie ? "  

__________________  /

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja 'apca' bez problemów korekty przebiegów łyka. No OK, trzeba czekać na rozwój sytuacji. Na razie wiszę z klientem na fonie i prowadzimy luźne gadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Paprock napisał:

Chodzi o to, że warszawski użytkownik tego samochodu jest skłonny poddać auto kolejnemu okresowemu badaniu (...)

Zaraz, zaraz, a nie lepiej samemu poprawić " swojego babola przebiegowego " ?

13 godzin temu, Paprock napisał:

(podobno)

Można to jakoś zweryfikować ? :smile:

Ja przynajmniej  od 4 lat robię fotki liczników łącznie z DR - więc u mnie nie byłoby " zamieszania " - szybka weryfikacja i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej, bo nie ma takiej możliwości. Co, niby nowy użytkownik ma mi przesłać fotkę?

Coś tam namieszałem, coś tam nakręciłem a bez samochodu i dowodu trudno cokolwiek powiedzieć, dlatego najrozsądniejszą opcją będzie poddanie tego auta oględzinom na warszawskim terenie. W zestawieniu zaświadczenie z mojego lipcowego okresowego badania plus cepik wszystko gra, a dalej nic nie wiem.

Czekam na jakieś konkrety, skan dowodu z moim wpisem i takie tam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paprock napisał:

W zestawieniu zaświadczenie z mojego lipcowego okresowego badania plus cepik wszystko gra

Jak wszystko gra to problem raczej nie " Pana Generała ". :smile:

3 minuty temu, Paprock napisał:

a dalej nic nie wiem

Nie brałbym na głowę nie swoich problemów ! Co najwyżej :

11 godzin temu, Paprock napisał:

(...) wiszę z klientem na fonie i prowadzimy luźne gadki.

O !;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na dzień dzisiejszy tak to mniej więcej wygląda. Podobno byli tym autem na jakiejś stacji ale tam system/program nie poradził aby mniejszy przebieg wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Paprock napisał:

że zawyżyłem przebieg podobno 

Najprościej to poprawić, jeżeli masz pewność , to raz , a dwa nigdy nie miałem problemu z wysłaniem mniejszego czy zerowego przebiegu , tylko program woła o potwierdzenie i już .Niestety nie ten region

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić bt ,to żaden problem , zapraszam , mój program spyta się czy na pewno taki przebieg i pójdzie do cepa . Problem to będzie przy kontroli policji.  Jak sobie porównają cyferki .Właściciel będzie się tłumaczył i to na komendzie z podejrzenia  fałszerstwa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zbych1916 napisał:

Problem to będzie przy kontroli policji.  Jak sobie porównają cyferki .Właściciel będzie się tłumaczył i to na komendzie z podejrzenia  fałszerstwa. 

Żadnego problemu i tłumaczenia nie będzie, bo  OKRD widzi ostatni wpis.

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.