Skocz do zawartości

Warunki Lokalowe OSKP TDT


Sucre9

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sucre9 napisał:

WK jako jednostka sprawująca nadzór, powinna już dawno zwrócić na to uwagę.

WK sprawdza to przy kontroli stacji. Nie ma obowiązku przypominać przedsiębiorcom żeby pilnowali swoich podstawowych spraw.

 

1 godzinę temu, Bartek24 napisał:

diagnści czasami nie oberwią, skoro stacja działała po wygaśnięciu decyzji.

Diagności nie powinni, ale właściciel może dostać po tyłku jeśli WK uzna to za rażące naruszenie. Niestety takiej decyzji nadaje się rygor natychmiastowej wykonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w niedużym mieście pod Łodzią był sobie diagnosta który pracował na pskp,ale nie miał uprawnień.Ja nie wiem jak starostwo go dopuściło do pracy,ale po pół roku anulowano wszystkie badania a za ponowne płacił właściciel skp.Można?Można!Tak działa nadzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krzysieknowak napisał:

Ja nie wiem jak starostwo go dopuściło do pracy,

Nie ma centralnego rejestru diagnostów zatem wystarczyło przedstawić jakąś starą kopie uprawnień i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2022 o 16:55, Sucre9 napisał:

Wina jest oczywiście po naszej stronie, jednak daty wpisuje nasz opiekun stacji .... i jest jak jest.

ja w programie do prowadzenia ewidencji badań mam zakładkę "lokalny terminarz " . po wpisaniu odpowiednich dat powiadamia mnie przed czasem o kończacych sie terminach  decyzji , legalizacji urządzeń czy końca certyfikatów . bardzo przydatna opcja ale nie zwalnia mnie oczywiście z pilnowania tych spraw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jacdiag napisał:

Takie same zdolności (i dużo innych) ma np. kalendarz XP

Szanowni Panowie, zakładając temat prosiłem o pomoc i informacje, jako, że są osoby, które dobrze znają temat. Aktualnie widzę, że schodzimy na szyderestwo i złośliwe komentarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sucre9 napisał:

szyderestwo i złośliwe komentarze. 

Powyżej masz  porady jak uniknąć powtórzenia popełnionego błędu = przegapienie terminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jak najszybciej właściciel powinien sam zgłosić wykreślenie SKP z rejestru przedsiębiorców. .

2. Odbiór TDT

3. Ponowny wpis SKP w WK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sucre9 napisał:

prosiłem o pomoc i informacje, jako, że są osoby, które dobrze znają temat. Aktualnie widzę, że schodzimy na szyderestwo i złośliwe komentarze. 

Rady jak najbardziej dostałeś a jak najprościej wybrnąć z problemu to należy konsultować się z nadzorem i TDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się jak najszybciej wykreślić "własnoręcznie". Jak zacznie na siebie donosić (konsultować) do WK i TDT to oni go wykreślą z zakazem na 5 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 22:35, Jacdiag napisał:

ok , zgoda ale to kolejny " program " czy apka . program do badań chciał czy nie musi uruchomić   żeby pracować . są tacy pracodawcy ( są ) , którzy nie pozwola na komputerze mieć nic więcej niz oni sami ( lub nadworny informatyk ) zainstalują . poblokowane są często także dostępy do stron www. ma to niby uchronić komputer przed "włamaniem hakerskim " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.