Skocz do zawartości

Brak numeru na ramie - przyczepa lekka


paktofonikas

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, wojteczek napisał:

To może poczta wysłać  DR.

I chcesz żeby to była przyczepa -kolejka turystyczna?

Ciężko będzie, może gdyby błotniki dorobić tylko muszą być utrzymane w stylu, np. ze słomy.

Żeby to było cokolwiek co ma "ręce i nogi" - jak rozumiem w tym wypadku dowód jest bezużyteczny bo nie powiąże nijak furmanki z DR tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, paktofonikas napisał:

bo nie powiąże nijak furmanki z DR tak?

To udowodnij, że DR jest od tej z Twojego załącznika,

 

image.png 

 

a nie od fury przykładowej z mojego posta

$_20.JPG

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paktofonikas napisał:

w tym wypadku dowód jest bezużyteczny bo nie powiąże nijak furmanki z DR tak?

Powiąże, powiąże, sznurkiem do snopowiązałki.

 

 

Przeczytałeś trzy strony tematu i nic nie zrozumiałeś, czy nie chcesz zrozumieć ? Tu nie będzie nic, co ma ręce i nogi, a nawet co ma protezy rąk i nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jacdiag napisał:

To udowodnij, że DR jest od tej z Twojego załącznika,

To może "udowodnić" dopiero po nadaniu numeru. To nie jego wina, że ktoś kiedyś wydał taki DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mecher napisał:

Powiąże, powiąże, sznurkiem do snopowiązałki.

 

 

Przeczytałeś trzy strony tematu i nic nie zrozumiałeś, czy nie chcesz zrozumieć ? Tu nie będzie nic, co ma ręce i nogi, a nawet co ma protezy rąk i nóg.

Panowie, nie ja wydałem taki dowód więc nie rozumiem złośliwości. Zadałem pytanie czy da się to w jakikolwiek sposób wyprostować i tyle. Skoro się nie da to nie, po co pisać pierdoly o jakich błotnikach że słomy? Typowa mądrość na forum, zamiast ktorkoni treściwie odpowiedzieć to jakiś podsmiehujki robicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, paktofonikas napisał:

Zadałem pytanie czy da się to w jakikolwiek sposób wyprostować i tyle.

Oczywiście, że tak. Masz najlepszy DR w kraju. Wykonaj sobie prawdziwą przyczepkę rolniczą i idź do magistratu po decyzję na nabicie numerów. Wykonaj BT i ciesz się użytkowaniem pojazdu. A na nasze złośliwości nie zwracaj uwagi, to takie odchylenie zawodowe od normy :stroke:

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, adam1501 napisał:

Masz najlepszy DR w kraju

:ok

50 minut temu, paktofonikas napisał:

Typowa mądrość na forum, zamiast ktorkoni treściwie odpowiedzieć to jakiś podsmiehujki robicie. 

Po pierwsze: taka pora roku, że wszyscy dużo czasu mają; po drugie: to większości diagnostów (w tym również mnie się to tyczy) nawet przez myśl nie przyszło, że może istnieć DR bez wpisanego numeru VIN, ramy czy podwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, danielg539 napisał:

nawet przez myśl nie przyszło, że może istnieć DR bez wpisanego numeru VIN

A jednak życie zaskakuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paktofonikas napisał:

Panowie, nie ja wydałem taki dowód więc nie rozumiem złośliwości.

Skoro nie zrozumiałeś trzech stron, to napisałem ci wprost i dosadnie by dotarło.

Ostatnio też taki u mnie się zjawił na badanie okresowe (ponoć WK wysłało - w co nie wierzę) lekką przyczepą, dowód wydany grubo przed wojną*, ledwo czytelny, przy dopytywaniu gubił się faktach, ponoć przebudowywana i tez żadnych cech na przyczepie nie uświadczy, bo ramę też zmieniał. I skąd diagnosta ma wiedzieć, czy takiego DR nie kupił by sobie coś tam zalegalizować ?

 

A klient jak klient na wszystko będzie przysięgał, obiecywał, byle tylko dostał to po co przyjechał. Taki mamy klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mecher napisał:

, ponoć przebudowywana i tez żadnych cech na przyczepie nie uświadczy, bo ramę też zmieniał.

Zatem opinia rzeczoznawcy będzie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.