Skocz do zawartości

zaświadczenia o praktykach w warsztacie


adriandlugi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy posiada ktoś gotowy wzór zaświadczenia o praktykach w warsztacie? Potrzebuję do odebrania uprawnień w WK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje takowy? Nie może Ci właściciel warsztatu wydrukować informacji, że od - do terminowałeś w danym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak trzeba będzie zrobić. Myślałem, że ktoś podrzuci gotowcem,pewnie ktoś ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adriandlugi napisał:

Myślałem, że ktoś podrzuci gotowcem

Pieczątka, miejscowość, data.

Zaświadczam, że (imię, nazwisko, adres, PESEL) odbył w okresie od... do... praktykę w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku naprawy pojazdów.

Podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy XXI wiek i zanikła umiejętność złożenia kilku słów z całe zdanie. Ponadto, śmiem twierdzić, że użycie znaków przestankowych jest ponad siły poniektórych piszących. Gdyby nie film rysunkowy "Shrek", to wielu nie dowiedziało by się że jest coś takiego, jak czas pozaprzeszły (chajtnęła się była).

Ech... Ponarzekałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 21:22, michal_k napisał:

Pieczątka,

Niby z jakiego powodu takie zaświadczenia miało by posiadać jakąś pieczątkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bez pieczątki to na kartce "skrobnął" dwa słowa kolega w kiblu? "Papier" z zakładu, bez pieczątki tegoż zakładu, powinien mieć wartość papieru, do podcierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na zaświadczeniu z badania pieczątek być nie musi... Choć ja dalej daje bo jakoś bardziej wiarygodny ten dokument jest, szczególnie po tym jak kierowcy ciężarówki który u nas robi BT, jakiś kontroler w Rumunii powiedział że dosłownie "ten papier to może być do podcierania du*y" I nie ma na to podstaw prawnych ani innych paragrafów. Jakby mi ktoś zza granicy pokazał kartkę papieru z jakimś podpisem bez żadnego znaku szczególnego,to też miałbym wątpliwości

Według mnie powinna być możliwość weryfikacji takie oświadczenia, bo można zrobić mechanika z 3 letnim stażem z kogoś kto klucza w ręce nie miał nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, danielg539 napisał:

Niby z jakiego powodu takie zaświadczenia miało by posiadać jakąś pieczątkę?

Żeby ludzie, który nie umieją napisać jednego zdania, wpisali poprawnie dane "firmy" :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rafi90 napisał:

jakiś kontroler w Rumunii powiedział że dosłownie "ten papier to może być do

To niech napisze swoje żale do Brukseli :omg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rafi90 napisał:

jakiś kontroler w Rumunii powiedział

W jakimś UE jest jego państwo, od 2007 roku, bodajże, był czas przywyknąć. No chyba że jak ruskie "gaje", próbował wyłudzić bakszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Rafi90 napisał:

jakiś kontroler w Rumunii

Zdziwiony był, bo jak mu Sołtys na wsi wydawał prawo jazdy to pieczątkę przybił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to co on może żądać albo nie. Jesteś za granicą, gość w obcym kraju weźmie Ci papiery, pójdzie do budy i wróci na drugi dzień. Co zrobisz? Powołasz się na przepisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, keymil7 napisał:

wydawał prawo jazdy

Chyba zaświadczenie o normalności inaczej ...

11 minut temu, Rafi90 napisał:

Co zrobisz?

A ambasady, konsulaty i inne przedstawicielstwa od czego są ?

Nie tylko od bywania na rautach i innych przyjęciach czy uroczystosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można od razu się do trumny położyć, bo już nie teoretycznie, a praktycznie i tak w niej skończymy :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie macie na BT zbyt wielu kierowców ciężarówek którzy jeżdżą po "dzikich" krajach. Ja wiem jak jest od ludzi którzy tam przebywają, nikogo przekonywać nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michal_k napisał:

Żeby ludzie, który nie umieją napisać jednego zdania, wpisali poprawnie dane "firmy"

Sęk w tym, że formalnie firma nie musi mieć pieczątki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rafi90 napisał:

Ja wiem jak jest od ludzi którzy tam przebywają

To ich problem, a nie diagnosty :P

6 minut temu, danielg539 napisał:

formalnie firma nie musi mieć pieczątki...

Dlatego nikt jej nie wymaga, ale dla niektórych wpisanie poprawnie danych jest awykonalne, więc pieczątka ułatwia życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.