Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny 21.03.2022


XXXX11

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego czasu pewnie nikt nie odpisze...

Proponuje prześledzić ostatnie posty na ten temat. Na 95% takie pojazdy właśnie będą, to się aż tak często nie zmienia.

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam.Samochody to ciągnik siodłowy i cysterna FL, cinquecento z gazem oraz autobus.Moje pytanie to badanie dodatkowe ciągnika siodłowego FL oraz sprawdzenie wymogów dla głównego wyłącznika akumulatorów oraz ich obudowy, układu wydechowego i zbiornika paliwa.Na koniec jeszcze tabliczka znamionowa.Zdałam. ( stała jeszcze stara Nysa policyjna ale jej nie brano pod uwagę, być może w innej grupie były do niej pytania)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patrykkoniec napisał:

A no, przyda się jadę 28 marca ;) powodzenia 

 

Ja 31 marca. Również życzę powodzenia 😉 

 

@AUTOROMANGratulacje 😀 Ja jestem trochę przerażona bo mam 31 i nie wiedziałam czego się spodziewać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, XXXX11 napisał:

mam 31 i nie wiedziałam czego się spodziewać

Pytań z zakresu sposobu wykonywania badań technicznych.

Dlaczego tak bardzo interesują was pojazdy które będą podstawione na egzamin? Jeżeli będziecie przygotowani do danego rodzaju badania, to pacjent jest nieistotny. Nie skupiajcie się na tym co było podstawione, ponieważ w waszych głowach od razu świta gotowiec odpowiedzi zamiast logicznego myślenia, później dostajecie pytanie odbiegające od "jakiegoś standardu" i zaczynacie głupieć bo nie znacie schematu odpowiedzi (brak gotowca). Natomiast jak dobrze poznacie istotę danego badania, to żadne odniesienia do gotowca nie będą wam potrzebne, ponieważ będziecie wiedzieć co musi być, co może być a co jest w danym momencie nieistotne i to jest właśnie weryfikowane w trakcie egzaminu praktycznego.

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź tego się nie spodziewałam :) 

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, CichyG60 napisał:

Ile czasu mniej więcej

Ale mniej ... czy więcej...  ?

No... trza po " męsku " się zdecydować ! :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to więcej niż mniej czasu trzeba było czekać :D ale chciałbym dowiedzieć się od osób, co ostatnio podchodziły do egzaminu praktycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, CichyG60 napisał:

Ile czasu mniej więcej czekaliście na termin egzaminu praktycznego?

Składałam wniosek w grudniu i dostałam się na marzec. Więc około 2/3 miesiące. Bo były zawieszone egzaminy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A składałeś na Warszawę czy inne miasto? Bo jeśli na inne miasta to trzeba wysłać ponownie wniosek by zakwalifikować się na Warszawę. 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składałem na Warszawę. Dostałem informację z TDT, że zostałem zakwalifikowany na pierwszy możliwy termin, o którym poinformują mnie  30 dni przed, ale póki co cisza

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, już po egzaminie co najważniejsze zdany. Dostałem pytanie zrobić badanie dodatkowe samego ciągnika pod FL, podstawowe dokumenty: zwalniacz, ABS, dr, co mnie zdziwiło egzaminator naciskał mnie ze zapomniałem o czymś jeszcze, nakierował mnie po bardzo ciężkiej drodze że aby przeprowadzić badanie dodatkowe musi być wazne okresowe, w pytaniu dodatkowo miałem sprawdzenie wyłącznika głównego, układu wydechowego silnika, oraz zbiornika paliwa, nie wiedzieć czemu sam, siebie sprawdziłem im jeszcze opony pod kątem prędkości i ciężaru, nie wiem co ja najlepszego zrobiłem ale nikt pretensji o to nie miał wypełniłem zaświadczenie oddałem i zdane, dziękuję wszystkim za przygotowanie nie pozostaje mi nic tylko uczyć się i zbierać doświadczenie

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, duzy1998 napisał:

 ja jadę 31.03.

To się może z czterema iksami i jedenastką spotkasz ...

Edytowane przez Mecher
  • Haha 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mecher napisał:

Inni się nie chwalili terminami.

Jeszcze się obleje... a będą dopytywać co miałeś, czemu się nie chwalisz... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po egzaminie. Wylosowałam badanie okresowe z instalacją LPG. Zdany 😀

Egzaminatorzy wymagają, więc bez wiedzy to słabo by było zdać. Ale bardzo mili, więc egzamin przeprowadzony w miłej atmosferze. 

Pozdrawiam 😄

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.