Skocz do zawartości

ADR-OPONY


JERZY
 Share

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono,

pytanie czy w samochodzie z ADR jest dopuszczalna jazda na oponach " REMIX" z MICHELIN założone na napędzie?

Dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy nie zabraniają stosowania dla pojazdów adr opon bieżnikowanych, muszą tylko być zgodne z reg. 109.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Share

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.